Sayfa 58/188 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 1503 madde; 457 - 464 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. sebebini soranlara sormadan açıklayayım.bu yıl pratakol için verilen sure doluyor.o yüzden zorlu gibi tmsf anlaşması bizim egyo içinde gelmek zorundadır.bu yıl d*****n ipi koparacağı yıl olarak görüyorum.artık son 100 m koşulmaya başlanmıştır.hayırlısı olsun güzel haberlerde buluşmak dileğiyle iyi geceler dostlar...

Ben 100 bin lot almak için başvurdum ytm ye

Bir yanlış anlaşılma olmaması için yazıyorum.

YTM’nin pay satışı duyurusu; YTM’nin elinde bulunan payları satmak içindir.

Sizlerin elindekini almak için değildir.

Bu formla bizim elimizdeki paylardan satın almak istediğinizi beyan etmiş oluyorsunuz.

Formu sizin elinizdeki payları satmak için gönderdiyseniz talebinizi iptal emeniz gerekir. Zira biz alıcı değiliz, biz de satıcıyız.

Yatırımcı Tazmin Merkezi

.............
    Son düzenleme : şirinyerli; 11-01-2018 saat: 16:38.

...........
    Son düzenleme : şirinyerli; 11-01-2018 saat: 16:38.

Sn aziz baskanin aciklamalari;
    ORTADA BİR CENAZE VAR KARDEŞİM
    Çok tartışılan Basmane çukuru konusuna bir kez daha açıklık getiren Başkan Kocaoğlu, “Göreve geldiğim günden bu yana, buna benzer 4-5 problem vardı, bir kısmını çözdük. Bir kısmını çözemedik. Basmane çukurunu çözmek için uğraşıyoruz. Oradaki hissemizi arttırdık. Odalarla görüşerek yaptık bu işi. Bazı arkadaşlar 'Bu yapılmasın, bunu belediye satın alsın' diyor. Belediye kendi malını mı satın alsın? Zamanında burada böyle bir iş olmuş. İyi niyetle yapılmış ama ortada bir cenaze var. Kentlilerin yararına nasıl kaldırabilirsen öyle kaldıracaksın. Eski belediye başkanı başlatıyor bu işi. Bırakın Basmane çukurunu, Konak Meydanı’na Galeria yapmaya kalktı. Şimdi bize 'Burayı al, yeşil alan yap' deniyor. Başka birisi olsa, bilmiyor diyeceğim. Sonra mahkeme mahkeme süründürülüyor. Burayı geri al! Nasıl geri alacağım? Bir iş yapılmış, 5-6 tane ortağı var, kayıpları var, zarar etmişler. Plandan dolayı en güzel çözümü buydu. Biri alacak, belediyenin hissesini yapıp bırakacak, bu cenaze de kalkacak. Hele hele başından beri bu işin içinde olan, yaklaşık aynı projeyi 5 emsal alan insan da sadece durup bakıyor; burası da ayrı bir işâ€ dedi.
    Son düzenleme : şirinyerli; 11-01-2018 saat: 16:42.

100 bin lot almak için 1 kuruştan teklif verdim bakalım vereceklermi bana varmı başka almak isteyen veya artıran

100 bin lotu 1 m.usd den mi teklif verdiniz? Az vermişsiniz 2m.usd etmesi lazım di O Kadar Gaza

Sayfa 58/188 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •