Sayfa 105/305 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 2434 madde; 833 - 840 arası.

Konu: CRDFA - Creditwest Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by Kanarya Yazıyı Oku
    CRDFA neden borsada işlem görüyor? Borsadan çıkma gibi bir durum da söz konusu olabilir mi? Borsadan çokma kararı alırsa -baska banka örnekleri de var- o zaman ne olur fikri olan var mı?
    Çıkarken yükselir..
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by Kanarya Yazıyı Oku
    CRDFA neden borsada işlem görüyor? Borsadan çıkma gibi bir durum da söz konusu olabilir mi? Borsadan çıkma kararı alırsa -baska banka örnekleri de var- o zaman ne olur fikri olan var mı?
    borsadan çıkamaz çünkü hissenin yüzde 97 si kendisinde olması lazım.oda pek mümkün değil ancak gönüllü çağrı yapar o zaman bu oranı bulabiliemi oda imkansız gibi birşey

3. Bugün kü hacimli düşüş hayra alamet değil beyler speğimiz biraz daha aşağıları işaret ediyor gibi dikkat

4.  Alıntı Originally Posted by berk06 Yazıyı Oku
    Bugün kü hacimli düşüş hayra alamet değil beyler speğimiz biraz daha aşağıları işaret ediyor gibi dikkat
    Hangi düşüş ten bahsediyorsun.sen düşmenin kelime anlamını da bilmiyorsun herhalde.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Teknikci var mı yorum alsak... 5 dk,60 dk lık ne der

6. Gecmiş yıllardaki karını artıramıyor oluşu herkesin ortak fikri sanırım. Bilanco 9 kasıma kadar gelecek degil mi? Belki supriz yapar.

7. CRDFA - Creditwest Faktoring

Karını artırmıyor anladık herkesin dilinde bu var...karını düşürmüyor,bunuda söylemek lazım...ayrıca özkaynakları - olan ve her sene zarar açıklayan şirketler tavan tavan giderken nasıl açıklayalım...şirketin karını beğenmeyen satabilir....

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Ben satılması yonunde yorum yapmadım. Bir dilegimi paylaştım. Aralıksız olarak ufak tefek tradeler ile 7-8 senedir CRDFA tutuyorum. Sadece bu seneki temettu politikası ve daha asagilardan alırım dusuncesiyle miktarı azalttım hazır faizler de iyi getiriyorken.

Sayfa 105/305 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •