Sayfa 6/9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
Arama sonucu : 72 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Bilgisayarımdaki Sorunlar

Arkadaslar pc şarj sürekli fiş prüze takılı ancak öyle çalışıyor diğer türlü hemen kapanıyor bu durum sıkıntılımı birde eskilerden real trade diye bi program vardı nasıl temın edılebilir öyle bi imkan varmı

arkadaslar nette real trade buldum ındırdım ama kullanıcı adı sıfre lazım nasıl yapıcam

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    arkadaslar nette real trade buldum ındırdım ama kullanıcı adı sıfre lazım nasıl yapıcam
    Bahsettiğiniz foreks'in real trade programı ise Lisanssiz calismaz o program..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Arkadaslar pc şarj sürekli fiş prüze takılı ancak öyle çalışıyor diğer türlü hemen kapanıyor bu durum sıkıntılımı birde eskilerden real trade diye bi program vardı nasıl temın edılebilir öyle bi imkan varmı
    Eğer bu bir notebook ise pili eskiyince bunu yapar. Pil değiştirilmeli.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. Forumdaşlar selam bugün sistem geri yükleme yaparken son pc yi restart a geldim et dediğimde pc bu hale geldi sizce anakart mı yandı ekran kartı mı ilk açılırken şu ekran geliyor

Sonra ilk attığıma geliyor bilen biri yardım edebilir mi hangisi sorun .

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Normal bir monitöre VGA/HDMI vb ile takıp denediniz mi?
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

7.  Alıntı Originally Posted by i-ked Yazıyı Oku
    Normal bir monitöre VGA/HDMI vb ile takıp denediniz mi?
    Aklıma geldi ama çözüm olur mu acaba hocam sonuçta görüntüyü aktarıyor hdmi sorun varsa da çözemem diye denemedim

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. En güzeli fazla kurcalamadan garantisi sürüyorsa servise yollamak diye düşünüyorum ama benzer bir sorunu LG X300 netbook ile yaşamıştım. Bazen düzgün açılıyor bazen de sizinkisi gibi problemli açılıyor ama projeksiyon kullandığımda hiçbir sorun yaşamıyorum bu yüzden sadece eğitim işleri, sunum için kullanıyorum.
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Sayfa 6/9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •