Sayfa 48/196 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 1566 madde; 377 - 384 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

thunder resimlerine bak orada kimde ne var yok gösteriyor maliyetleriyle
    Eğer bir yanlış yapacaksan bari onu yanlış yap

2.  Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    trader grafiklere baksana elleri dolu ,, allahtan maliyetleri yüksek ,, yarın düşüş olmaz gibi duruyor .. zarar ına verirlerse baska
    bendekı takaslar dogru ıse gedık ıle a1 ıslerını gormus gıbıler. toplam30kmalları gorunuyor. onu da verırlerse alınır gıbıme geldı. yarın dusus olursa duses olur gıbıme gelıyor. yakın takıp edecegım. bunun donusu sert olacak sankı. ama tahtaya yenı bır oyuncu gırerse tabı.12500 e gelse bıle oraya cok mal gelmeyebılır bı de o var..ytd.

zaten dolaşımda 1.742.249 lot hisse var ,, bugun 629.189 lot işlem olmuş,, hisse el değiştirmiş ,, bu hisse cok riskli bir an da 100 tl de olabilir ,, 10 tl de ,, hisse elinde olanın insafına kaldık.. altaki linki tıkla.. ben aldığıma pişman oldum ,, daha ilk gün den dünya zarar oldu

https://report.paragaranti.com/rasyo...sp?Hisse=CMENT

4.  Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    zaten dolaşımda 1.742.249 lot hisse var ,, bugun 629.189 lot işlem olmuş,, hisse el değiştirmiş ,, bu hisse cok riskli bir an da 100 tl de olabilir ,, 10 tl de ,, hisse elinde olanın insafına kaldık.. altaki linki tıkla.. ben aldığıma pişman oldum ,, daha ilk gün den dünya zarar oldu

Yarın ola hayrola. eksi açılış artı kapanış bekliyorum. ytd

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku

Sn. julyen dolaşımdaki hisse adedi 1.392.227 dir. Haklısınız her an hiç umulmadık rakamlara kolayca hareket etme özelliğine sahip. Bu anlamda özelikle kısa vade yatırım yapan kimseler için önemli oranda risk teşkil edebilir. Kağıdın yakın zamanda bir yön belirleme gayreti içerisinde olacağı ve bu konuda oldukça sabırsız davranacağını düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by traderxxx Yazıyı Oku
    Yarın ola hayrola. eksi açılış artı kapanış bekliyorum. ytd

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sakin olun dusserse sabredin panik yapmayin

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Adamlar yaklaşık % 60 lık bir operasyon yaptılar.
    Malıda çıkıyorlar.
    3-4 aylık bir bekleme süresi olabilir...
    Çimbetonda biz 6 yılda bir kere olsun % 20 yukarı görmedik. ( 40 maliyetliler olarak)

Panik yaparak zarar yapmanın manası yok...

Gedik, A1 kapital, marbasın olduğu yerde ancak vurkaç olur.

Birde dolaşımda şu kadar hisse var, bunun iki katı hacim oldu hisse el değiştirdi vs deniyor.

Adamlar küçük yatırımcıya malı devretmek için mecburen karşılıklı işlem yapıyor.
    İsterse dolaşımdakinin 10 katıda işlem yapar.

Adamlar 5 kademe alttaki 1000 lot için 10000 lot kendi alışına bile mal verir. Adamın kaybı yok... (çok ama çok düşük komisyon bedeli haricinde)

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    "Akılsıza sır verme, öttürmesi için düdük verdin sanır."

Sayfa 48/196 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •