Sayfa 408/605 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon
Arama sonucu : 4840 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

Alıntı Originally Posted by borsakartali Yazıyı Oku
    KY yumulmuş hisseye.

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

3. Alan İlk 5 in altın daki aracı kurumları görmeli.... satan tarafta KY cik kalmamış sadece 117 lot mu...sadece 4 aracı kurum da mal varmış kactan aldılarsa
    .

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yarını sabırsızlıkla bekliyorum cment 16 dan verdim hisse bendeyken brute aldılar .Normalde çoktan verirlerdi ama haberi sağlam geldi.Yarin cment cimbotona dönüşüm yapar izleyeceğim ve yarın az miktarda alım yapacağım.Aksiyon ve ekşın kalbi olan ilacını alsın yarın.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5. Cmbton dan çıkan lotlar göstermelik cment tavanindaydi.spek yarın gelir elbet yarın ola hayrola

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Yarını sabırsızlıkla bekliyorum cment 16 dan verdim hisse bendeyken brute aldılar .Normalde çoktan verirlerdi ama haberi sağlam geldi.Yarin cment cimbotona dönüşüm yapar izleyeceğim ve yarın az miktarda alım yapacağım.Aksiyon ve ekşın kalbi olan ilacını alsın yarın.

Dostum sence yarın Cmbtn taban mi olur yoksa tavan mi olur. Sence Cmbtn da bedelli/bedelsiz bir sermaye artışı kararı 17 Nisandaki Genel Kurulda olur mu. Eğer olmazsa, Cmbtn hissesinin akıbeti ne olur. Eğer olursa Cmbtn nereye kadar yükselebilir. Sence elinde az da olsa Cmbtn hissesi olan küçük yatırımcı yarın ne yapmalı. Şimdiden vereceğiniz cevaplar için tesekkur ederim dostum. Y.T.DEĞİLDİR.

Böyle sığ tahtalarda pislik diz boyu.. Genel kurula bakalım kaçtan gireceğiz

8. Alan taraf ayarlanıyor da satan tarafı ayarlamak zor oluyor

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 408/605 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •