Sayfa 553/605 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603 ... SonSon
Arama sonucu : 4840 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    kazanç arttıkça, elde edilen kazançtan kaybetmek veya daha çok kazançtan olmak ikilemi oluşmaya başlamış galiba..
    sayın sevenhill aman nazar deymesin ama ben betona girdigimde dolar 3.72 küçük altın 280 lira idi peyderpey girdim 10 yıl sonra 2013 de 54 liradan bozdurup çıkmıştım arkadaşımın dediği gibi inanın bu fiatlara sevinemiyorum zararlar yeni çıkıyor.. herşey kısmet bakalım herkezin görüşü kendine karar kendisine ait biraz azaltım hayırlısı olsun herkez için ....SAYIN BATIK HOŞ GELDİNİZ ADINIZA ÜZÜLDÜM KADEMELİ GİRİN HAYIRLISI OLSUN...

Girdiğiniz hissenin karakteristik özelliğini bilmiyorsanız size mutlaka ekmek yedirmeyecek demekdir.hissedeki spekülatör yıllar önceki adam buna eminim iki ay evvel girdim ve hemen hergun analiz ettim ve yıllar önceki muhterem olduğuna emin oldum ...
    Göz olanı akıl olacagı görür..

Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    Girdiğiniz hissenin karakteristik özelliğini bilmiyorsanız size mutlaka ekmek yedirmeyecek demekdir.hissedeki spekülatör yıllar önceki adam buna eminim iki ay evvel girdim ve hemen hergun analiz ettim ve yıllar önceki muhterem olduğuna emin oldum ...
    Benim bir satış fiyatım var oradan verir arkamada bakmam bakarsam çarpar
    Göz olanı akıl olacagı görür..

4. aksiyon başladı hep aynı 3 tavan sonrası geri... bakalım ne olacak...152.70....125.. marj bakalım nere gelecek bugün hareketli olacak anlaşılan.. küçük yatırımcı gelmesi zor elinde olan alıp satabilir bu saaten sonra yürek ister.... ceza gelecek gibi ya.. kardeşim usul usul git tavan istemiyoz artık dikkat çekme....

5. 143 üzerinde kalabilirse ilk hedefi 190 olur.

tabi bence

6. gün..

7. inşallah hedef yukarı.. kalamazsak 143 nere sarkar sizce sayın turkuaz.... kendi alıp satıyor bence panik yok...dediğim gibi artık küçük yatırımcı yanaşamaz maliyeti düşük olan trade yapabilir...offff devre kesti.. yapma ceza gelsin diye mi yapıyor ...aslında brüt takas iyi mi olur ne....
    Son düzenleme : siyahbrl; 30-09-2020 saat: 11:28.

8. 3. devre kesicisi geldi. Ne oluyor ? Birde bu cok sorun yaratır mı sizce ?

Sayfa 553/605 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •