Sayfa 67/605 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 4840 madde; 529 - 536 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. bazıları bilanço diye bağırıyordu..nerde bilanço ile hareket..
    izocam ve marsall da aynen böyle..
    bilanço ile yatırım yaparsan tepeden iteklerler malı..çünkü o beklediğin veriler 2 yıl öncesinden satın alınır..
    imza: KARADUMAN

2. kapanışta ki karanlık seans da spek tahtayı 1 tl yukarı çizdi. demek ki bunun devamı yarına gözüküyor. herkese bol kazançlar dilerim. 2.5 yıldan bri tek lot satmadan bekliyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Alan satan iyi ky satmış birileri toplamış

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O ky nin biri de benim. Benim 132 lota ihtiyaçları varsa yazıklar olsun onlara 37.70 den verdim isterse 137 ye götürdüler.Kanaat siz herifler.

4. Bence ok yaydan çıktı yeter be 7 senedir aynı bandda kobra kafayı kaldırdı takas güzel teknik güzel şirket patronuda artık bu fiyatlardan sıkılmıştır dolar bazli tepesi 45 USD yani TL bazli 154 liraya tekabül ediyor oraya gider demiyorum ama ucuz kalmıştı piyasa fiatlayacak .

Discovery Elite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    O ky nin biri de benim. Benim 132 lota ihtiyaçları varsa yazıklar olsun onlara 37.70 den verdim isterse 137 ye götürdüler.Kanaat siz herifler.
    Olsun kardeş yarın alırsın geç kalmadın ben de bugün aldım gedik yatırım

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Günlükte dün al vermiş hayırlısı ytd
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7. beceriksiz spek senin 1 haftada yaptığın pirimi, aslan 1 günde yaptı.

8. aslan gibi olamıyor hayret

Sayfa 67/605 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •