Sayfa 460/991 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Çbs boya forumu aktif olmadığı için burayı takip ediyorum, bende çok az çbs boya var, . 30krş tan almıştım,kapanmadan 6ay_ 1yıl önce.Eğer geri dönerse satmadan beklerim, nereyi görür acaba...

Venus_V3_5070 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

2. Bende son 1 ay kala Çbs boya aldım.Eski bir arkadaş Çbs printaş al diye tavsiye etmişti.Onu dinlemedim.Neyse en azından bu kış kıyamette sığınacak yerimiz ( printaş forumu ) var.

3.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Bizim Çbs boya'nın helvasını yediler heralde.Varmı yokmu anlamadım gitti.Borsaya dönmediği sürece ben yok sayıyorum.Çbs boya hisse.net forumu bile dükkanı kapatmış.Çbs printaşın forumunda mülteci gibi bekliyoruz. Çbs boyacılar bir el kaldırsın.
    Dükkanı kapatmak için açmadım ki o forum sayfasını. Gün doğmadan neler doğar.

4.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Dükkanı kapatmak için açmadım ki o forum sayfasını. Gün doğmadan neler doğar.
    Garibanca, seni Çbs boya forumunda da görmüştüm.Ama 2 sayfa sonra forum durdu en sonunda kapandı.

5.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Garibanca, seni Çbs boya forumunda da görmüştüm.Ama 2 sayfa sonra forum durdu en sonunda kapandı.
    orda yaşam belirtisi yoktu.

6. Kaptada ikisi bir aradaydı siyam ikizleri gibi ayrılmaz ayrılamazlar iyisi böyle ama borsada ayırırlar printaşın boyadaki payı ne olur kimbilir.

7.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    SPK'da bu hafta yayınlanması beklenen Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, SPK'nın ek evrak istemesi nedeniyle ve ek evrağın yarın tamamlanacak olmasından yayınlanması önümüzdeki haftaya kaldı.
    hadi hayırlısı diyelim....

8. 2 onur 2 havadis yok mu mart ayına kadar rutin bekleyerekmi geçer sence

Sayfa 460/991 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •