Sayfa 540/991 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yanlış anladın...başka yerde inşaatını yapıyor diye biliyorum.o civarda yeni hiç bir proje yapılmıyor.çbs gibi anca mevcut yapıları farklı proje tadilat ile yapılıp değişik firmalar kuruyorlar.çbs yi takdir etmek gerek bu konuda en azından kira geliri elde ediyor.akıllıca bende boş durmaktansa ..
    Biran buz gibi oldum kartopunun altında kalmış gibi havalarmı soğuk benmi soğukum bir türlü ısınamıyorum iyiki kiracı bulupta kiraya veriyor cep harçlığı çıkar yoksa bi satış muhabbeti var gidiyo bi gün fabrikayla beraber bizide satmasın tosuncuk gibi çantayı kaptımı değme keyfime sıcak ülkeler keyfi yapmasın on yıl bekle bidaha gelir diye şaka şaka kaçmaz kaçmaz ya kaçarsa kaçsın patronmu yok tmsfnin maşallahı var taşı başamı vururuz, başı taşamı vururuz iki side sanki aynı sert bi yere vurmadan bizim kafalar düzelmez akant huniler hazırmı. Yılbaşıda geçti mazeretide olmaz kıvıramayız ne dertli başımız varmış.

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Biran buz gibi oldum kartopunun altında kalmış gibi havalarmı soğuk benmi soğukum bir türlü ısınamıyorum iyiki kiracı bulupta kiraya veriyor cep harçlığı çıkar yoksa bi satış muhabbeti var gidiyo bi gün fabrikayla beraber bizide satmasın tosuncuk gibi çantayı kaptımı değme keyfime sıcak ülkeler keyfi yapmasın on yıl bekle bidaha gelir diye şaka şaka kaçmaz kaçmaz ya kaçarsa kaçsın patronmu yok tmsfnin maşallahı var taşı başamı vururuz, başı taşamı vururuz iki side sanki aynı sert bi yere vurmadan bizim kafalar düzelmez akant huniler hazırmı. Yılbaşıda geçti mazeretide olmaz kıvıramayız ne dertli başımız varmış.
    aman 2 onur 2 sen lazımsın devreler karışmasın herkezden bir alıntı yapmışım.. daha huni takacaz..aile fotoğrafı çektiricez topluca burda komple teori kuran bizler tabi katılmak isteyenler..tabi hayaller gerçekleşir ömrümüz yeterse..kısmetse

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    aman 2 onur 2 sen lazımsın devreler karışmasın herkezden bir alıntı yapmışım.. daha huni takacaz..aile fotoğrafı çektiricez topluca burda komple teori kuran bizler tabi katılmak isteyenler..tabi hayaller gerçekleşir ömrümüz yeterse..kısmetse
    Ah ah dertler bir değil bini geçti hangini düşüneceksin bu derdimiz çözülse diğeri var derdi veren Rabbim çözsün diye akıl vermiş ama demekki akılda tek başına yetmiyor bakalım kısmetimizde ne çıkacak .

Bi kısmette rabaklar santraller var bakıp bakıp.
    RABAK ELEKTROLITIK BAKIR VE MAMULLERİ ANONİM ŞİRKETİ
    KAYITLI SERMAYESİ
    : 25000000000 TL
    ÇIKARILMIŞ SERMAYESİ!
    45000000000 TL

KAYITLI SERMAYE TESCİL TARİHİ: 08.12.1987
    Ortaklığımız Sermaye Piyasasi Kurulu'nun 27.04.1983 tarih ve 110 sayili izni Istanbul Ticaret Sicil Memurluğu'nun
    25 07 1983 tarihli tescil ile kayit sermaye sistemine geçmiştir.
    Bu hisse senedi Yönetim Kurulumuzun 18.03.1997 tarih ve 3 sayılı karan, Sermaye Piyasası Kurulu'nun
    24.07.1991 tarih ve 13/06 sayılan ve Suri Villa. No: 3 teblig ako ma cercevesinde, çikanimis sermayemizin
    15000000000 TL ndan 45000000000 TL yükseltilmesi nedeniyle ihraç edilmiştir

HAMİLİNE YAZILI
    BEHERİ 1.000 TÜRK LİRASI ITIBARİ DEĞERDE
    100 HISSE KARŞILIGINDA 100.000 TÜRK LİRASI
    2. TERTIP HİSSE SENEDİDİR.

BU HISSE SENEDINİN KUPONLARININ TEMSİL ETTIGI HAK, ORTAKLIGIMIZA KARSI, SADECE BU HISSE
    SENEDININ BELGE NUMARASINI TASIYAN KUPONLARIN TESLIMI KARŞILIGINDA KULLANILIR

RABAK ELEKTROLITIK BAKIR VE MAMULLERİ A.S.

YÖNETİM KURULU
    BAŞKANI

YÖNETİM KURULU
    ÜYESİ

4. Arkadaşlar bu çin den yayılan korona virüsü nedeni ile küresel sermeyedarların bu ülkeyi bir bir terk etmesi çok büyük ihtimal ile bizim gibi ülkelerin işine yarayacaktır. Biz deki irili ufaklı fabrikaları satın almak isteyecek çok sermayedar olacaktır. Bence ÇBS Boya ve ÇBS Printaşta bu potansiyelin içinde olacaktır. Bu virüsün yayıldığı çin şehrindeki Toyota ve Honda fabrikalarında üretimi dururup kapatma kararı aldılar, sanırım bu üretimlerini bizm gibi ülkere kaydıracaklar ki bu bizi ileride çok popüler yapacaktır. Çin den sonra Avrupanın en ucuz işçiliği bide heralde.Geleceğe yönelik umutlarım daha da yeşerdi, hadi hayırlısı olsun....

5. Avrupada yaşlanan nüfus maliyetlerin yüksek olması ingilterenin avrupa birliğinden ayrılması deuche bankın işçi çıkarması ve aşırı borçlu olması sermayenin Türkiyeye gelmesi için bayağı sebep var.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    çalıların arkası rahat değil ..ara ara destek veriyorsun.hadi bakalım hayırlı olur umarım..
    Aslında ben de destek vermek isterdim. Ancak haber kaynağım kurudu, yandı bitti, kül oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Aslında ben de destek vermek isterdim. Ancak haber kaynağım kurudu, yandı bitti, kül oldu.
    boş ver iş olacağına varır .gelirse haber piyango gelmezse belki içimizden biri haklarımızı arar..

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    boş ver iş olacağına varır .gelirse haber piyango gelmezse belki içimizden biri haklarımızı arar..
    Doğru söylüyorsun. Çok haklısın.

Sayfa 540/991 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •