Sayfa 782/996 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon
Arama sonucu : 7961 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Gelecek hafta mahkemeden evraklar alınıp spk ya teslim edilecekmiş 15 gün sürse spknın inceleme süresi 30 ile 45 gün arası olsa genelkurulun toplantıya çağrılması ilan süresi 15 ile 30 gün arsası olsa genelkurul gündeminin başında birleşme kota dönüş olacaktır itiraz olmazsa mkk kuruluşu ve bist onayı olduktan sonra kapta ilan sürecinden sonra 15 gün civarında kota dönülmüş olur.
    bu kadar kısa hayal gibi en son şafak saydığımızdan 4 beş yıl geçti.ne çabuk geçiyor ahir zamana girdik acaba.

2. Arkadaşlar ,öncelikle bizi yakından ilgilendiren kıymetli,değerli paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim,sağ olasınız..İnşallah hep birlikte sevinenlerden oluruz..Emeği geçen arkadaşlarla da kucaklaşır helalleşiriz..Ama ben hala sürecin neresinde olduğumuzun endişesini ve kaygısını yaşıyorum sahi neresindeyiz ..

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bu kadar kısa hayal gibi en son şafak saydığımızdan 4 beş yıl geçti.ne çabuk geçiyor ahir zamana girdik acaba.
    Haklısın zaman çabuk geçiyor can çıkmadan umutlar bitmiyor ahir zaman evet bizler için öyle insanoğlu her zaman bir kurtarıcı beklemiştir en sonunda kurtarıcısının kim olduğunu öğrenir iş işten geçmeden öğrenebilmek önemli hak edene hakkını vermeyenlerin dünyası bu dünya geçmiştede böyleydi şimdide gelecekte farklı olmayacak nefis her zaman bir fazlasının peşinde koşarken gerçekleri görmezden gelir ilahi adalet bir gün gelecek bu dünyanın geçici olduğunu herkes biliyor hayat imtahanında herkes üzerine düşeni yapabilse bizimde elimizden sabırla beklemek ve olayları elimizden geldiğince takip etmek geliyor tabi bu konu için geçerli hayatımız devam ettikçe diğer işlerimizde beklemek yok mücadeleye devam bedenen çalıştığımız gibi aklımızda boş durmuyor.

4. Onur kardeş yazımı kale bile almamışsın aktan teşekkürler onur sen vanlı mısın? zannediyorsun ki bir ben mağdurum onur kardeş ali beye edilen iki teklifi de ben biliyorum şirketin kota olması için bir tanesi izmirli kuyumcu ikincisi de kömür madencisi bir iş adamı ama nedense ali bey kabul etmiyor!!! kıbrıs onalt guruba da ortak benin tahminim öyle olmasa onalt balıkesir izmir aydın muğla antalyada mal tanıtımı yapamaz ali beyin aklındakini bir kendi birde allah c.c biliyor. ama 13.14. yıldır yatırımcılara çok zulum etti. 2013 deki son mahkemede şirketlerin tamamını hakim iflas ettiriyordu ali bey in itirazı üzerine bilirkişi ye son bir kez malvarlığı tespiti için kısa zaman verildi ve bu itirazın sonucunda işlevsiz olan şirketleri iflaz ettirdi sizlerde biliyorsunuz o şirketleri ve o arada yine hakime şu sözü ben üç ay içerisinde borsaya geri dönerim dedi musalla taşını unutmuş ali bey.

5. (hakime şu sözü verdi ali bey)yukardaki yazımı eksik yazmışım özr/ ve hakimin iflas ettirmemesinin en büyük sebebi fabrika arazisiydi.onur yazdığın bilgi önemli bu bilgiyi nereden edindin? yoksa bende biliyorum bazı dedikoduları çbs bayi birinden ve gövenlik ali abi den çbs den emekli bazı müdürlerden.yanlız tlf no sunu bilselerde vermiyorlar. ondan sormuş dum onur sende var olabilecegini tahmin ettin bazı yazıların net bilgi gibi.

6. kör topal şirketi ve isim hakkını ayakta tutmak isterdim benim böyle bir şirkette söz sahibi olsaydım.bu zor süreçte şirketi ucuza kapatmak isteyen çok fırsatçılar olurdu,tüm sırlarımı bir sır küpü gibi en yakınımdan kişilerden bile a.b.c gibi kurtuluş planlarına ulaşmak için allah ömür verdikçe mücadele ederdim .a planı marka değeri bunu korumak için uzun vadeli plan b planı gayrumenkülleri en iyi değerlendirme.c en kısa sürede güven tazeleyip yeni güçlü para kazandıracak yatırımlar ve iştirakler.benim şirketin olsa idi planım bu olurdu.bir aile içi şirketi yönetmek gerçekten zor olsa gerek.

7.  Alıntı Originally Posted by şafk Yazıyı Oku
    Onur kardeş yazımı kale bile almamışsın aktan teşekkürler onur sen vanlı mısın? zannediyorsun ki bir ben mağdurum onur kardeş ali beye edilen iki teklifi de ben biliyorum şirketin kota olması için bir tanesi izmirli kuyumcu ikincisi de kömür madencisi bir iş adamı ama nedense ali bey kabul etmiyor!!! kıbrıs onalt guruba da ortak benin tahminim öyle olmasa onalt balıkesir izmir aydın muğla antalyada mal tanıtımı yapamaz ali beyin aklındakini bir kendi birde allah c.c biliyor. ama 13.14. yıldır yatırımcılara çok zulum etti. 2013 deki son mahkemede şirketlerin tamamını hakim iflas ettiriyordu ali bey in itirazı üzerine bilirkişi ye son bir kez malvarlığı tespiti için kısa zaman verildi ve bu itirazın sonucunda işlevsiz olan şirketleri iflaz ettirdi sizlerde biliyorsunuz o şirketleri ve o arada yine hakime şu sözü ben üç ay içerisinde borsaya geri dönerim dedi musalla taşını unutmuş ali bey.
    Neden böyle düşündüğüne anlam veremedim işim vardı desem inanmaya bilirsin Ali beyin telefonu bana özeldir ve emanettir istersen bulabilirsin burdaki olayları kişiselleştirmeden duyduklarımı bilgi birikimimi paylaşıyorum paylaşamayacağım şeylerde var Ali beyin telefonu gibi nereli olduğum önemlimi ?

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    kör topal şirketi ve isim hakkını ayakta tutmak isterdim benim böyle bir şirkette söz sahibi olsaydım.bu zor süreçte şirketi ucuza kapatmak isteyen çok fırsatçılar olurdu,tüm sırlarımı bir sır küpü gibi en yakınımdan kişilerden bile a.b.c gibi kurtuluş planlarına ulaşmak için allah ömür verdikçe mücadele ederdim .a planı marka değeri bunu korumak için uzun vadeli plan b planı gayrumenkülleri en iyi değerlendirme.c en kısa sürede güven tazeleyip yeni güçlü para kazandıracak yatırımlar ve iştirakler.benim şirketin olsa idi planım bu olurdu.bir aile içi şirketi yönetmek gerçekten zor olsa gerek.
    Düşüncelerine katılıyorum aslında eklemek istediklerim var zamanında isim hakkı olarak 60,70 milyon gibi rakam konuşuluyordu ozaman için 10 milyon dolar gibi bir rakamdı isim hakkının satışı cironun %10 olarak hesaplandığını hatırlıyorum çbs olarak sadece boyadan bahsediyoruz (printaş daha ortada yok) yıllık cirosu ozaman için 600,700 milyonluk satış yapıyor demektir filli boyada isim hakkını 10 yıllığına nippona satmıştı hisselerin devir sözleşmesinde neler var bilmiyoruz çbs boya gibi şimdi bu şartlarda olaya bakarsak emin adımlarla ilerliyor olmalı nipponun çbs ile on yıllık anlaşması varsa bitmek üzeredir veya bitmiştir bu durumda nipponun çbs ile olan geçmişteki ticari bağlarının meyvaları blançoya yansıyacaktır boyadan daha önemlisi printaş nippon ile oto boya işinde sun ile matbaa mürekkepleri işindeki ticari bağları var nipponla olan anlaşmanın fesedilmediği printaş tarafın kapta açıklandı sun da aynı durumda yapılan anlaşmada varlık devri karşılığında yani kısmi bölünme sonucunda iştirak hissesi aldı ve suna devroldu anlaşmanın sonucu olacaktır tasfiyede olabilir veya printaşın blançosunda iştirakler kalemindede yer alabilir. Bizim bulunduğumuz durum a.b.c planlarıyla bitmez zaten var planlarının devamı olmalı d.e.f.g gibi çavuşoğlulları aile içi hisse devirlerinde tedbir almışlardır.

Sayfa 782/996 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •