Sayfa 884/991 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    haklarımız korunuyor diyorsun.tmsf tarafından yanlış anlamadıysam.
    Evet biz göremezsek çocuklarımız onlar göremezse torunlarımız görür umarım çok geç kalınmaz ömrümüzün son baharında güz gülleri gibi umutlarımız da yeşerir sonra tmsf ninde hakkını yememek lazım bizim emeklerimizle damla damla göller barajlar oluyor binlerce insana iş imkanı doğuyor tabiki iyi yöneticiler ve denetçilerde lazım fırsatçılara göz yumarlarsa onlarda her zaman kendilerini haklı çıkarmak için her fırsatta mazeret üretirler iş üretemezler tmsfnin halka açtığı yönetimde ve denetimde olduğu şirketleri borsada takip ediyoruz umarım az kalmıştır güzel haberlere hasret kaldık.

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    anlatmıştın geçmişte.
    Evet büyük işlerde büyük oy lazım

3. Bu sonucun anlamı tam olarak nedir acaba bir arkadaş yorumlarsa çok sevinirim.

4. Günaydın arkadaşlar.. Çbs Boyanın üzerinde sadece borçlar mı kaldı. yani borsaya açılırsa sadece printaş mı açılır ikisi beraber mi açılır.

5. merakla bekliyoruz .10 sene geride kalmak üzere biri çıkıp balkon konuşması yapsa artık...

6. Akant hayırlı olsun. Patronun balkon konuşması yapması için genelkurulu toplaması gerekmezmi başkanlığını onaylatsın mazbatasını alsın balkon işi kolay 10 yıldır bizim başkan hiçbir durakta durmadı printaş nasıl bi alâmetse gidiyo hep gece gece

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Akant hayırlı olsun. Patronun balkon konuşması yapması için genelkurulu toplaması gerekmezmi başkanlığını onaylatsın mazbatasını alsın balkon işi kolay 10 yıldır bizim başkan hiçbir durakta durmadı printaş nasıl bi alâmetse gidiyo hep gece gece
    2onur2, iki dakika bırakın kendi aranızdaki top çevirmeyi sonra devam edersiniz madem çok şey biliyorsun nezaket icabı Cangu arkadaşımız bir soru soruyor rica ediyor onada bir cevap yazsanız diyorum fenamı olur özellikle kayıtsız,duyarsız kalmanız hiç hoş değil..Adeta burnundan kıl aldırmıyorsun çalışma arkadaşlarınla nasıl geçiniyorsun doğrusu merak ediyorum 20 kişilik bir çalışma grubunuz varsa ancak 1 yada 2 kişi ile diyaloğun olur gibi geliyor bana hislerim öyle söylüyor..Cangu'nun sorularının cevabını bilsem ben cevap vereceğim o konuda fazla bilgiye sahip değilim cevap verseydin bizlerde bilgi sahibi olurduk öyle değilmi? Kusura bakma benim yapım bu doğruya doğru eğriye eğri derim yani olduğum gibiyim ve dayanışmayı severim..

8.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    2onur2, iki dakika bırakın kendi aranızdaki top çevirmeyi sonra devam edersiniz madem çok şey biliyorsun nezaket icabı Cangu arkadaşımız bir soru soruyor rica ediyor onada bir cevap yazsanız diyorum fenamı olur özellikle kayıtsız,duyarsız kalmanız hiç hoş değil..Adeta burnundan kıl aldırmıyorsun çalışma arkadaşlarınla nasıl geçiniyorsun doğrusu merak ediyorum 20 kişilik bir çalışma grubunuz varsa ancak 1 yada 2 kişi ile diyaloğun olur gibi geliyor bana hislerim öyle söylüyor..Cangu'nun sorularının cevabını bilsem ben cevap vereceğim o konuda fazla bilgiye sahip değilim cevap verseydin bizlerde bilgi sahibi olurduk öyle değilmi? Kusura bakma benim yapım bu doğruya doğru eğriye eğri derim yani olduğum gibiyim ve dayanışmayı severim..
    Düşüncelerini eleştirmiyeceğim alıntı yapmış olsaydı bana hitaben bildiğimi sandığım konuları düşüncelerimi anlatırdım ben hayata doğru veya yanlış diye bakmam sonuca ulaşıncaya kadar mücadele ederim bizim beklitimiz burda biliyorsun aynı kaderi paylaşıyoruz ve sarmaldan nasıl çıkacağımızı düşünüyoruz bilirsin hayır ve şer Allah tan dır doğru ve yanlışta öyle sizi bir konu hakkında doğru bulanda olabilir bulmayanda cangu arkaşımızın soruların cevabı olmasada dikkate alması gereken yazıları bir iki sayfa öncesinde yazdım çok daha ayrıntılı önceki yazılarımda oldu soru var neyi anlamıyor konumuz işte bu bizler printaşın ortağıyız printaşın ortaklarını iştiraklerini iş bağlantılarını bilmiyoruz konsolide blançoları değerleme raporları izahname hazırlanınca göreceğiz burda kimsenin bildiği bir şey yok bilenler susuyor ama zamanı gelince hepsi konuşmak için can atacaklar İnşallah rabaklar santraller rakslar aktaşlar koniteksler çukurovalar gibi olmaz Aslanlar gibi geri döner er meydanına.

Sayfa 884/991 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •