Sayfa 975/992 İlkİlk ... 475875925965973974975976977985 ... SonSon
Arama sonucu : 7932 madde; 7,793 - 7,800 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    Bizim tahtayı kapatan eski spk başkanı Vahdettin nuhcmde ve bazı şirketlerde yönetim kurulunda çalışıyor. Rahat uyuyormudur acaba
    Yüz yüze görüştüm derdimizi anlatım yazı gönder dedi kaç sefer gönderdim dedim iflası kapatıldığı halde borsaya dönmedi ayrılma hakkı tanınmadı denetimi yapılmadı dedim döndü gitti Himmet beyde aynısını yaptı.

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Yüz yüze görüştüm derdimizi anlatım yazı gönder dedi kaç sefer gönderdim dedim iflası kapatıldığı halde borsaya dönmedi ayrılma hakkı tanınmadı denetimi yapılmadı dedim döndü gitti Himmet beyde aynısını yaptı.
    yolum nuhçime düşerse bende hesabını soracağım. Nuhun Yatırım ilişiklerini aradım bunun şaibeli olduğunu direk söyledim. Yok efendim öyle olurmu diyorlar. Şikayetler arttıki Nuh geçen gün sırf bu vahdettin için kap a yazı gönderdi.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

3. Anayasaya göre mülkiyet hakları güvence altında harika Türk ticaret kanuna göre mükemmel Sermaye piyasası kanuna göre makul yönetmeliklere göre facia herşey kurulun kararına bağlı ben ne dersem o olur ne zaman der dermi demezmi bekliyoruz 10 yıldır süre yok şart yok bekle ölene kadar. Devlet içinde devlet kanun içinde kanun varmış sığmı derinmi bilende yok bilgilendirende her şeyi kayıt altına alan devlet bekası için çekiyorsak eyvallah bitti dersin tescil edersin (fesih onaylandı) sona erdi (spk)ya göre ayrılma hakkınız yani tasfiye bakiyeniz bu dersiniz işi bitirirsiniz ciddi şüphe içindeyim nuh olur göltaş olur ertaş olur ünvanla rakamla oynuyorsan enflasyon gibi karnı aç olanı doyurursunda gözü aç olanı doyuranazsın başa bela olur.

4.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    yolum nuhçime düşerse bende hesabını soracağım. Nuhun Yatırım ilişiklerini aradım bunun şaibeli olduğunu direk söyledim. Yok efendim öyle olurmu diyorlar. Şikayetler arttıki Nuh geçen gün sırf bu vahdettin için kap a yazı gönderdi.
    Nereye gönderirse göndersin sonuç değişmez kanunlar bizim için geçerli kanunları yazan ve uyguluyanlar için geçerli değil

5. Devlet iki yıl sonra memurun maaşını ödüyemeyecek enflasyon kimine kazık kimine ballı lokma tatlısı bir memurun maaşıyla kaç tane emekli geçiniyor kaç çalışana kaç memur düşüyor özal ne demişti maaşları ödeyemeyince benim memurum işini bilir ne oldu unutmadık kalem tutanla keser sapı tutan arasındaki farkı çaresizliği.

6. 2023 ocak hat ücreti 95 liraydı 2024 şubat hat ücreti 295 lira kim ne diyebilir patates gitti domates gitti biber patlıcan ekmek kaldı. Çalışamıyanın desteği olmayanın Allah yardımcısı olsun.

7. Babamın arazisine 2006 da kestane ekeyim dedim kardeşlerim ailem karşı çıktı kendi kararımı kendim verebileceğim borsa vardı olmadı ne çok kardeşim varmış.

8. Doğruya doğrusuna doğru yanlışa yanlış demek gerek bi söz vardır az verirsen arsız çok verirsen yüzsüz olur diye ayrımcılık la ayrıcalık farklı hak hak edenindir malesef ayrımcılık artmaya başladı.

Sayfa 975/992 İlkİlk ... 475875925965973974975976977985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •