Sayfa 900/995 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910950 ... SonSon
Arama sonucu : 7960 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Arsa satılırsa kime satılır bence daha önce kim satıysa ona satılır rüchan hakkı yani öncelik hakkı var. Tescil edilmesi gereken özel durum

2. Teşekkür ederim 2onur2.. Bu kadar bilgiyi printaş kazazedesi olunca mı öğrendin. yoksa mesleğin bu gibi işler ile mi ilgili bilmiyorum ama yeterince aydınlatıcı oldu.. Sonuçta hala umut var . Ali Çavuşoğluna beddua okumayalım. belki aklı başına gelmiştir. belki bir şeyler yapmak istiyor yapamıyor. Herkese iyi mutlu günler dilyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by cangu Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim 2onur2.. Bu kadar bilgiyi printaş kazazedesi olunca mı öğrendin. yoksa mesleğin bu gibi işler ile mi ilgili bilmiyorum ama yeterince aydınlatıcı oldu.. Sonuçta hala umut var . Ali Çavuşoğluna beddua okumayalım. belki aklı başına gelmiştir. belki bir şeyler yapmak istiyor yapamıyor. Herkese iyi mutlu günler dilyorum.
    90 yılından beri borsadayım bilgi birikmi ve tecrübe bilgi ve tecrübe artınca insan fikir üretmeye başlıyor daha öğrenecek çok şey olduğunu düşünüyorum printaşın etkisi var tabiki önceki bilgilerime önemli katkısı oldu bakalım daha neler yaşayacağız ömrümüz varsa yaşayıp göreceğiz çbs printaşın borsaya döneceği konusunda oldukça umutluyum bir gün zamanı geldiğinde denetlenecektir hangi şirketlerle ne işler yaptıkları ortaklarına açıklanacaktır çbs printaşın en büyük yatırımcısı çbs holding bizden daha çok borsaya dönmek istiyordur

4. Dünya yuvarlak nasrettin hocanın dediği gibi dünyanın merkezi sen neresi diyorsan orasıdır nereye dönersen dön kıble döndüğün yerle aynıdır inanmayan ölçebilir önemli olan sana inananlardır doğru olan yapılandır konuşulan değil paronun konuştuğu yok ya işi çok konuşmaya zamanı yok yada artık kötü düşünmek istemiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    90 yılından beri borsadayım bilgi birikmi ve tecrübe bilgi ve tecrübe artınca insan fikir üretmeye başlıyor daha öğrenecek çok şey olduğunu düşünüyorum printaşın etkisi var tabiki önceki bilgilerime önemli katkısı oldu bakalım daha neler yaşayacağız ömrümüz varsa yaşayıp göreceğiz çbs printaşın borsaya döneceği konusunda oldukça umutluyum bir gün zamanı geldiğinde denetlenecektir hangi şirketlerle ne işler yaptıkları ortaklarına açıklanacaktır çbs printaşın en büyük yatırımcısı çbs holding bizden daha çok borsaya dönmek istiyordur
    Temenni ederim ki printaş hisseleri borsaya kote olup yeniden işleme açılır ve bende daha evvel söz verdiğim 10 akçeyi size müjdeniz karşılığı olarak takdim ederim

6.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Temenni ederim ki printaş hisseleri borsaya kote olup yeniden işleme açılır ve bende daha evvel söz verdiğim 10 akçeyi size müjdeniz karşılığı olarak takdim ederim
    İnşallah diyelim külli iradaye sözümüz olamaz herşey Allah,tan cüzzi iradaye gelince ancak talebimiz ve beklentimiz olabilir devlet inancı bizim halifelikten gelir mazlumu mağduru korumak devletin görevidir benimde aklımda farz olan 10 akçe gibi yapmak istediklerim var İnşallah dualarımız gerçekleşir. O -10 akçenin benim gözümde manevi değeri çok büyük inşallah printaş borsaya dönmüş olur olsa bile kabul edemem eminim benim adıma benden daha hayırlı işler için kullanırsın ben razıyım Rabbimde sizlerden razı olsun nerde hata yapıyoruz bilmiyorum nefis sahibiyiz Allah'tan af devlettende adalet beliyoruz tabiki ilahi adalete inancımız tam eğrimizle doğrumuzla huzurunda olacağız

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    İnşallah diyelim külli iradaye sözümüz olamaz herşey Allah,tan cüzzi iradaye gelince ancak talebimiz ve beklentimiz olabilir devlet inancı bizim halifelikten gelir mazlumu mağduru korumak devletin görevidir benimde aklımda farz olan 10 akçe gibi yapmak istediklerim var İnşallah dualarımız gerçekleşir. O -10 akçenin benim gözümde manevi değeri çok büyük inşallah printaş borsaya dönmüş olur olsa bile kabul edemem eminim benim adıma benden daha hayırlı işler için kullanırsın ben razıyım Rabbimde sizlerden razı olsun nerde hata yapıyoruz bilmiyorum nefis sahibiyiz Allah'tan af devlettende adalet beliyoruz tabiki ilahi adalete inancımız tam eğrimizle doğrumuzla huzurunda olacağız
    2onur2=Kardeş,hayırlı sabahlarınız olsun..Ne kadarda hoş ve güzel konulara değindiniz,anlattınız,dile getirdiniz,parmak bastınız.. Eyvallah sağ olasınız..Katılıyorum haklılıklarınıza ve beklentilerinize ... Allah (cc)cümlemizin dualarımızı,temenni ve dileklerimizi kabul eylesin..10 akçeye gelince,printaş vira bismillah deyip borsada işlem görmeye başlasın nasip olursa istanbul -Üsküdar'da hep beraber buluşmaya sözleşmiştik..Biliyorsun benim daha en başta size sözümdü 'Kabile Reisi' olarak ben aynı düşüncedeyim sözümde duracağım sağlığım sıhhatim olursa şayet..Hayırlısı olur inşha Allah..Selam ve dua ile..

8.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    2onur2=Kardeş,hayırlı sabahlarınız olsun..Ne kadarda hoş ve güzel konulara değindiniz,anlattınız,dile getirdiniz,parmak bastınız.. Eyvallah sağ olasınız..Katılıyorum haklılıklarınıza ve beklentilerinize ... Allah (cc)cümlemizin dualarımızı,temenni ve dileklerimizi kabul eylesin..10 akçeye gelince,printaş vira bismillah deyip borsada işlem görmeye başlasın nasip olursa istanbul -Üsküdar'da hep beraber buluşmaya sözleşmiştik..Biliyorsun benim daha en başta size sözümdü 'Kabile Reisi' olarak ben aynı düşüncedeyim sözümde duracağım sağlığım sıhhatim olursa şayet..Hayırlısı olur inşha Allah..Selam ve dua ile..
    Değerli Dostlar!
    Bende de yüklü miktarda ÇBS Printaş hissesi var.
    Buluşma gününü sabırsızlıkla bekliyorum.
    Önce sağlık. Çok bekledik. İnş. süreç mutlu sonla biter.

Sayfa 900/995 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •