Sayfa 595/991 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Arkadaşlar ümitsizlik benim lugatımda olamaz...Yapılabilecek muhakkak bir şeyler olmalı...Biz bunları aramızda istişare yaparak meydanı boş bırakmamalıyız...31 ekim 2019 daki genel kurula çok az kişi katılmıştı, en azından bundan sonraki genel kurullara ve mahkemeleri boş bırakmamalıyız...Ben beraber sonuna kadar devam etmeyi düşünüyorum...Her kese tavsiye ederim...Eninde sonunda güzel günler gelecektir...

2. Az önce bazı zorda olan şirketlerin kurtarılacağı ile ilgili Fox da bir haber gördüm. Haberin başına yetişemedim. Portakal yandaş şirketlerden falan bahsetti orasını anlamadım. Ah keşke bizimkide buna bir dahil olsa🙏

3. çümleten herkeze selam hayırlı ramazanlar.sessizlik hakim olmuş.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    çümleten herkeze selam hayırlı ramazanlar.sessizlik hakim olmuş.
    Hayırlı ramazanlar ve hayırlı akşamlar herkese.

5. Hayırlı ramazanlarınız olsun..Allah oruç ibadetlerinizi kabul eylesin..

6. 2 onur 2 .garibanca ses yok ikinizdende

7. Çokmu üzüldün ne güzeldi değimi boş laflarla biriniz çakıyorr diğeriniz yakıyordunuz ama olmadı gün geldi birileri çıktı aklınızı aldı ümüğünüzü sıkıp mecalsiz bıraktı artık dar alanda paslaşamıyor gerçek mağdur yatırımcıları oyalayamıyorsunuz..Bu Çbs printaş topiği 3 kişiden ibaret değildir varsa gerçek manada bilgileriniz,haberleriniz,fikirleriniz diğer mağdurlarla paylaşırdınız ama siz bunu yapmadınız farklı ve yanlı politikalar üretmeye çalıştınız aranızda bunun adı ilkokul talebelerinin cahilce gruplaşıp olumsuz davranışlar sergilemeleri gibidir..Bir fikir atıyorsunuz ortaya tam açıklama getirmiyorsunuz üstü kapalı mesajlaşıyorsunuz bizler aydınlamak için soru yöneltiyoruz nezaket gösterip nazari dikkate bile almıyorsunuz dahası saldırıya geçiyor hakaretler ediyorsunuz bumudur insanlık anlayışınız..Gerçi akant2017 senin kimseyi incittiğinide kötü söz söylediğinide görmedim ,okumadım,şahit olmadım serzenişim diğer 3 şahısla beraber eşli hareket etmendir..Doğru yazanı söyleyeni köyden kovarmışlar ama ben doğruları söyleyeyimde varsın kovsunlar hiç mühim değildir..

8. olsun be en azından topik izleniyordu onlar reklam geliri elde ediyordu. mutlu mesut eski paylaşımlarla idare ediyorduk.patron beyde abo üçlüsü ve aile fertleri bize gülüyordu.şimdi daha çok gülüyordur.neyse hayalde olsa fena değildi.bence 2 onur 2 geçmiş dönemdeki gerçekleri paylaştı adım adım borsa da insanlar nasıl kerizlenir bunu anlatmak istedi paylaşımları ile ufak da olsa bir beklentisi var .ben hep al takke ver külah olarak bakıyorum borsadaki şirketlere ama umarım bu takke ve külahçılar bir gün hakettiği ni bulur .senin tecrüben ve bilgi birikimin ne der printaş için açılırmı tekrar borsaya yoksa takke ve külahlar çımı olur.meydan senin ..

Sayfa 595/991 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •