Sayfa 727/991 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 5,809 - 5,816 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Imkb

(20/04/2009 - 07:38:54)

2. Arkadaşlar Çavuşoğlu ailesinin 23 ŞUBAT 2021 yılında spk ya yapılan CBS boya VE CBS printaş şirketlerinin birleştirme talepleri ile ilgili bir gelişme var mı acaba

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    Imkb

(20/04/2009 - 07:38:54)
    bu tarihten sonra ne değişti çbs boya için ...

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bu tarihten sonra ne değişti çbs boya için ...
    Kayıp onyıl kapalı kutu ne zaman açılacak içinden neler çıkacak merakla bekliyoruz yazılanlar dedikodular sır küpü mübarekler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Cbsbo var bende,
    Borsaya yeniden dönme yolunda olumlu bir gelismemi oldu?
    30000 lot hala duruyor hesapta,gördükçe kızıyorum.

CPH1909 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

6. Arkadaşlar, geçmiş aylarda burada karşılıklı yanlış anlaşılmalardan dolayı sert tartışmalarımız ve hakaretler,hak helal etmemeler,beddualar,saygısızlıklar,dargınlıklar,kü skünlükler,incinmeler vb nahoşluklar tatsızlıklar oldu malesef ama kimsede diğer kişinin ne anlatmaya çalıştığını ne demek istediğini anlamak dinlemek için gayret sarfetmedi..Benim vicdanım rahat çünkü kötü niyetli bir insan asla değilim malümunuz üzere bu Çbs şirketleri hepimizin psikolojisini fena bozdu herkes birbirlerinden nem kapar hale geldi alıngan oldu..Eğer gerçek yüzlerimizi görmüş olsak birbirlerimizi yüz yüze tanımış olsak inanınki ön yargılarımızın yersiz olduğunu anlayıp kurtulmuş olacağız..o yüzden diyorumki;Allah nasip eylerse (inşallah) salı gün oruçlu olacağız yani Ramazan-i şerife bismillah diyeceğiz gelin kırgınlıkları ,dargınlıkları,küskünlükleri,kini,nefreti bir tarafa bırakalım gelin tanış ve barış olalım işi kolay kılalım sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz..Gurur meselesi yapmayın artık ben 2.kez size kadim dost eli uzatıyorum bunu kendime vazife eyledim inançlarım gereği ama yinede siz biliriniz..Cümlenize Selam ve Dua ile ..Allah;çavuşoğullarına bu mübarek aylarda merhamet , insaniyetlik,bizim haklarımızdan nasıl kurtulacaklarına dair düşünmeyi nasip eylesin..Amin

7. Arkadaşlar herkese şimdiden iyi ramazanlar.Bu akşam size bir teklifim var.Malûm hepimiz 2013 Aralık'tan beri şirketin borsaya tekrar açılmasını veya iflas etmesini bekliyoruz. Beklemekten sıkılanların Prtas ve Cbsbo'larını lotunu 5 kuruştan alabilirim.

8.  Alıntı Originally Posted by printaşzede Yazıyı Oku
    Arkadaşlar herkese şimdiden iyi ramazanlar.Bu akşam size bir teklifim var.Malûm hepimiz 2013 Aralık'tan beri şirketin borsaya tekrar açılmasını veya iflas etmesini bekliyoruz. Beklemekten sıkılanların Prtas ve Cbsbo'larını lotunu 5 kuruştan alabilirim.
    Neden 5 kuruş, değeri bu mu?

Sayfa 727/991 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •