Sayfa 778/991 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 6,217 - 6,224 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bak ince detayı kaçırmamışsın unutmamışşın,hisse net olmasa neylerdi çbs mağdurları...
    Gelecek diye birşey varsa insanın geçmişi olmalı yaşamak canlılar için anlamak ise insanlar için
    anlamak içinde bilgi ve belgelerin analizi yapılması gerekiyor ve tecrübeyi konuşturanlar yaptığı hatalardan korkmayan cesaretli insanlardır çünkü onların hedefleri vardır ve sorunlara karşı çözüm üretirler hisse net gibi bizim gibi ben sonla ilgilenmiyorum benim için sonuç var son dediğimiz aslında yeni bir başlangıcın adımı bakalım hayat bize yeni bir başlangıcın adımınında ne gibi sorunlarla baş etmeyi öğretecek.

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    zaman akıp gidiyor...
    Evet zaman her zaman olduğu gibi yapması gerekeni yapıyor ve bizler yatırımcı olarak haklıyız bu zaman insanlar için var İlahi adaletin yeryüzünde yüzyıllardır nihai temsilcileri oldu demem o ki İlahi kitapta olanlarla nihai kitapta olanlar asıl olanlardır bu dünyada nihai karar alanlar adaleti temsil edenler yükü ağır vebalide çoktur umut ederimki borsada yapmış olduğumuz yatırımların herkese faydası olması yönünde olur bizde hakkımız olanı alır hakkı olanlarada veririz adalet adalet adalet ateşten bir kaftan veya cübbe keseceğinin veya kıracağının dağıtacağının hesabı yapılmaz işi ehline de suçu işleyene de hakkını veren hak yolunda yürüyen ancak adil bir insan olur.

3. Dğerli kardeşim, Türkiyede ilahi adaletmi arıyorsun çok yanılıyorsun ..Allah rızası için adalet dağıtan hakimlerimizi savcılarımızıda oraya buraya sürüyorlar kırk köyden kovuyorlar adaletsizlik kötülük almış başını gidiyor tek sığınacağımız Allah (CC) gayrisini sakın ha bel bağlamayın çünkü her anlamda zulüm diz boyu gidiyor ...''Adalet mülkün temelidir'' diyorlar ya bu iki yüzlülüğe ne kadar kızıyorum ama yapacak bişeyde yok...Allah (CC) dünyadaki masum gariban mazlum insanların yar ve yardımcısı olsun....Kendilerini koruyup kollamak için yüzlerce kanun çıkarıyorlar peki beşyüzlerce tahtası kapalı şirketler var yatırımcılar mağdur ve maddi zararlarda hem sağlıklarıda bozulmuş hani o din kitap müslümanlık islam adalet hakkaniyet edebiyatı yapanlar tahtaları kapalı şirketleri zorunlu olarak tekrar borsaya kote olması için kanunlar çıkar sana kahraman diyelim yok öyle gariban vatansever vatandaşım şehit olsun ama sen sürekli gazi ganimetler üstüne ganimet yığ iki elinizde arpalıklarda ama doymak bilmiyorsunuz..Ahir alemde iki elim zalimlerin yakasında olacaktır..
    Son düzenleme : kartalgaga; 03-09-2021 saat: 16:21.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    her yabancı şirket yeni bir ülkeye ticaret yapmak için bazı anlaşmalar ve o ülkede pazara hakim olan şirketler ile anlaşmalar yaparlar.nipponda çbs ile anlaşma yapmış olabilir.ticaret sicil gazetesin çbs nin hiç bir şirketi ortak gözükmüyor.sunda olduğu gibi..takkeler külah lar gizli ve zamanlı anlaşmalar tüm yurt dışı şirketleri pazara girebilmek için böyle anlaşmalar yapar diye düşünüyorum.işler kötüye gitti mi anlaşma biter ark niyet yok ise ortaklar arasında resmi satınalmalar başlar mesale kent gıda..gibi senin tecrüben benden daha fazla..gün ola hayır ola diye lim...
    Sayfa 629 ayrıntılar açıklanmış neden olmasın belgeleri var halka açık şirketler diğer halka açık şirketlerle tam veya kısmi olarak birleşebiliyor zamanı geldiğinde birleştikleri gibi bölünebilirler ve konsolide edildiklerinde müthiş sonuçlar çıkabilir. Gün ola hayrola diyelim.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Sayfa 629 ayrıntılar açıklanmış neden olmasın belgeleri var halka açık şirketler diğer halka açık şirketlerle tam veya kısmi olarak birleşebiliyor zamanı geldiğinde birleştikleri gibi bölünebilirler ve konsolide edildiklerinde müthiş sonuçlar çıkabilir. Gün ola hayrola diyelim.
    alan memnun satan memnun olunca gün ola hayrola olmuyor.sözüm.meçlisten dışarı genel de ark niyetli çok ortaklı şirketlerde durum farklı kim kimi ekarte ederse hayır oluyor.belkde hiç hayır olmuyor.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    alan memnun satan memnun olunca gün ola hayrola olmuyor.sözüm.meçlisten dışarı genel de ark niyetli çok ortaklı şirketlerde durum farklı kim kimi ekarte ederse hayır oluyor.belkde hiç hayır olmuyor.
    Kurumsal şirket yönetiyorlar yönetimde kim olursa olsun kanunların onlara verdiği yetkilerin dışında hareket ederlerse olacaklardan sorumlular şirketin pay sahiplerine şirketin ortaklarına alacak ve borçlarına karşı yükümlülükleri var elbet bir gün makam sahipleri bu şirkette neler oluyor diyecektir bu Ülke muz cumhuriyeti değil Almanya bile artık Türkiye süper güç oldu diyor dünyanın gözü üzerimizdeyken konunları koyanların bir bildiği muhakkak vardır ben bu yaşananları çavuşoğullarına bağlıyamıyorum yanlış yapan patronların örneklerini çok gördüm umarım bir yanlış yoktur olsaydı ilk 5 yılda kokusu çıkardı mahkeme şirketin durumu hakkında kararını verdi bu şirket bu kadar gizli kalamazdı yönetmeliklerin neden uygulanmadığının bir nedeni olmalı.

7. Holding içinde iç hesaplar dönüyorsa o bizi ilgilendirmez çbs kurumsal bir yapı herkes payı kadar hak talep eder şirketlerin adil bir şekilde birleştirilmesi eski günlerine geri dönmesini bizler kadar çavuşoğullarıda istiyordur borsaya dönüşünü düşünüyorumda olması gereken bu çavuşoğullarının bunu istememesi kanunende mümkün değil ortak sayısı yüksek halka açık ve kanun kapsamında süreç ne zaman başlar 2019 daki genelkurul başlangıçmı aklımdaki soru bu en geç iki yıl içinde başvuruda bulunması gerekir 2015 yılındaki bağımsız denetimin sınırlı olumlu görüş bildirmesi belkide borsaya dönüşte bir engel olarak izahname geri çekildi.

8. Sen ne saçmalıyorsun çavuşoğulları kabahatli suçlu değilmiş kime çalışıyorun bu güne kadar çürük yumurta fikirlerinle milleti iyi oyaladın durdun..Yüz kere söyledik çavuşoğulları istememiş olsaydı Çbs boya ve Printaş borsa kotundan atılmazdı şaibeli işler çevirmekte onların üstlerine adam tanımam ayrıca yaptıkları her işide spk,bist ve kendileri bilgileri dahilinde yapmışlardır yani danışıklı dövüş..Ayrıca süper güç olma işi başka bir iş adaletin vatandaşlara hakkaniyetli eşit dağıtılması başka bir iş sapla samanı karıştırma ..Amerikada süper güç ama yapmadığı zalimlik zulüm yok dünya üzerinde oluk oluk kan akıtıyor yada akmasına vesile oluyor...Çavuşoğulları, hırsızın,dolandırıcının,vurguncunun ta kendisidir sen aklamaya paklamaya çalışsanda net ve somut bilgin varsa paylaş yoksa nostalji yapıp fazla kafa ütüleme senin bu şirketlerde yatırımın olduğunu sanmıyorum...

Sayfa 778/991 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •