Sayfa 982/989 İlkİlk ... 482882932972980981982983984 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 7,849 - 7,856 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Kral iyi ise kanuna gerek yoktur. Kral kötü ise kanunun bir hükmü yoktur.

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Aslında anlatmak istediğim printaşın yönetiminde olan çavuşoğullarının yetkilerinin sınırlı olma ihtimali kim sınırlandırmış olabilir sence genelkurulda yani hakim ortaklar tarafından yönetim kurulunun görev yetkileri belirlenir TTK kanunu ve SPK kanunu uygun bir şekilde bence olması gereken bu genelkurulda genelkurul gündem maddeleri ve yönetim kurulunun yetkilileri genelkurul toplantı tutanağında bu maddelerin açıklanması gerekir yapılan bir genelkurul yok ve yönetimkurulunun sadece seçimi yayınlandı kanunlar çerçevesinde olağan üstü genelkurulda yönetime yetki veren hakim ortakları görmedik diyeceğim patronun bu kadar vurdum duymaz sorumsuz olmasına devletin kurumlarını kayıtsız kalmasının sebebi olmalı ya bir hedef ve zaman şartı kondu devlet kandırılacak kadar safmı bu şahsın yaptığı açık olarak devleti saf bizide keriz yerine koymak kanun ve adaleti tanımamak demek değilmi halka açık şirketlerin özel durumlar tebliği kanun kapsamından çıkma önemli nitelikteki işlemler tebliği borsa kotundan çıkma şartlarını kanun kitaplarından çavuşoğulları çıkardıda bizimmi haberimiz olmadı kurumsal yönetim tebliğini çavuşoğulları yönetim tebliğimi yaptı bence tarafın adalet olmalı çekirge misali birgün sallar iki gün sallar 3. Pek hayırlı olmaz hakimiyeti bir gün biter adalet yerini bulur devletin kayyumlarının ve mahkemelerinin bir açıklama yapmaması bir gizli durumun olduğunu işaret ediyor içimde şüphe yok da değil fetö davalarının yaşandığı ülkemizde bir çok haberin etkisi var hakim ve savcıların karıştığı bazı durumlar var ipek gurubuna ve bazı şirketlerin yönetimine kayyumların atanması acaba da dedirtiyor
    ne güzel açıklamıştın 2 onur 2

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ne güzel açıklamıştın 2 onur 2
    Zamanı ve yaşananları sorgulamaktan yorulduk gerçeklerle yüzleşmek istiyoruz hiç kimseyide yargıladığımız suçladığımızda yok en doğal bir şekilde eleştirmeye çalışıyoruz böylemi olmalı sebepsiz belirsiz sonuçsuz bir bekleyiş.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Zamanı ve yaşananları sorgulamaktan yorulduk gerçeklerle yüzleşmek istiyoruz hiç kimseyide yargıladığımız suçladığımızda yok en doğal bir şekilde eleştirmeye çalışıyoruz böylemi olmalı sebepsiz belirsiz sonuçsuz bir bekleyiş.
    Yerden göğe kadar haklısın.

5.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Yerden göğe kadar haklısın.
    Haklı olduğumuzu keşke birileride anlasa belki bir gün baba yiğidin biri çıkar patrona yatırımcıların sırtından in artık izahnameyi hazırla borsaya dönüyorsun derse umutlarımız o zaman yeşerir.

6. yaz geliyor ,kış geliyor yıllar gelip geçiyor .arsa takır takır her yeri aktif renkli renkli firmalar lakin bizim tabela da yıllara meydan okuyor dimdik duruyor .

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yaz geliyor ,kış geliyor yıllar gelip geçiyor .arsa takır takır her yeri aktif renkli renkli firmalar lakin bizim tabela da yıllara meydan okuyor dimdik duruyor .
    Dimdik ayakta duran tabelamız ve altında kime çalıştığı belli olmayan onlarca firmalar bizim profesör geldi aklıma zihinleri hapseden deneyin ikinci üçüncü aşamaları ne olacak kıssadan hisseler arkası yarın belki öbürgün belki bilemediğimiz bir gün.

Sayfa 982/989 İlkİlk ... 482882932972980981982983984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •