Sayfa 138/193 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

1.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Birisi bana cari fiyatı hariç GENTS hakkında olumsuz birşey yazabilir mi? Kendimi ikna etmem gerekiyor ��
    sahibinde sorun var...
    canları sıkıldıkça hisse yükselmesin diye mkk kayıtlı grup şirketlerinden hisse satıyorlar..

Alıntı Originally Posted by paRs Yazıyı Oku
    Ülke o kadar bıcak üstü bir duruma geldi ki borsada yatırımcı olmak "kumar oynamak" ile eş değer bir kelime oldu. Hiçbir hissenin temel analiz verilerine bakasım gelmiyor.

Endeksin +30bin fazlası var bence. Yatırım yapılabilir seviyeye inmesi için 77bin altına gelmesi gerekiyor. 2018 in yatırım için fırsatlar yılı olacağını düşünüyorum. Bol kazançlar herkese.
    Aynı kanıdayım Sn. Pars.
    Ucuz kağıtlara dönüp bakan yok. Öyle ki halen ucuzlamaya devam ediyorlar.
    Bir tarafta fırsatlar, öbür yanda riskler.
    Köpekbalıkları ile dolu okyanusta hazine adasına yüzerek ulaşmaya çalışan korsanlar gibiyiz...

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

3.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Birisi bana cari fiyatı hariç GENTS hakkında olumsuz birşey yazabilir mi? Kendimi ikna etmem gerekiyor 👹
    cari fiyat derken uzun donemlerdir sıkışıp kaldığı banti kasdediyorum. rasyolar ve temel göstergeler ısrarla iyileşiyor. bana olumsuz bir taraf lazım bu kağıdı bırakabilmek için. genel geçer bir neden bulmadan bırakmıyorum bu meretleri.

4.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    cari fiyat derken uzun donemlerdir sıkışıp kaldığı banti kasdediyorum. rasyolar ve temel göstergeler ısrarla iyileşiyor. bana olumsuz bir taraf lazım bu kağıdı bırakabilmek için. genel geçer bir neden bulmadan bırakmıyorum bu meretleri.
    Alka da iyi bilanço getirmişti,anlaşılmaz şekilde baskı altındaydı..Belki Gents da toplama dönemindedir..Ya da patron benim değil mi vermicem diyordur )

5.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Birisi bana cari fiyatı hariç GENTS hakkında olumsuz birşey yazabilir mi? Kendimi ikna etmem gerekiyor 👹
    Alıyoruz alıyoruz kaç dönemdir hiç tepki vermiyor. Paradan daha değerli zaman kaybettiriyor. Bu yeterli olur mu?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    YTD

6. Egser Boluc Kutpo Adel bunlar için ne düşünüyorsunuz

YTD

7.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    İnceliyorum. En kısa zamanda burada paylaşacağım hocam. İlk izlenimim gayet güzel bir bilanço olduğu

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Merhaba sayın monaroza

Excelleriniz detaylarını beğendim
    hisselere fiyat da biçiyor musunuz?

YTD

8.  Alıntı Originally Posted by POLARIS Yazıyı Oku
    Çimentolar,

Sayın Polaris

Satışların maliyeti azalması kısmını nerden alıyorsunuz?

YTD

Sayfa 138/193 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •