Sayfa 142/368 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 2943 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. Net tarihi hatırlamıyorum ama elimde hem Thy hem Clebi vardı. Havacılık sektörünün ölü olduğu zamanlar, Thy ağır hisse kolay gitmez diye 5 liradan satıp 20 liradan Clebi aldım. Geldikleri durum ortada. 1/4 oranı nerede, simdiki durum nerede. Hissede bir karın ağrısı var ama sebebini anlamıyorum. Kesinlikle baskılayan birileri var. Takaslar da toplu duruyor ama inşallah sonu hayırlı olur.

2. Kelimeler anlamsız kalıyor THYAO 14 kırdı vay be inanılmaz %4 e yakın pozitif keza PGSUS 32.ye yaklaştı %3 pozitif ne yazık ki bu karekter yoksunu ÇELEBİ ŞİRKETİ 85 bin TL ile işlemsiz sürünüyor PEHHHHH YÜRÜ BE DEH DEH DEH ÇELEBİ ,,,,90'LIK NENE GİBİSİN MAŞALLAH NE ARACI KURUM NE KREDİ DERECELENDİRME NE DE BORSANIN YÜKSELİŞİ bağlamıyor bu KAREKTER YOKSUNUNU

3.  Alıntı Originally Posted by erdem tr Yazıyı Oku
    net tarihi hatırlamıyorum ama elimde hem thy hem clebi vardı. Havacılık sektörünün ölü olduğu zamanlar, thy ağır hisse kolay gitmez diye 5 liradan satıp 20 liradan clebi aldım. Geldikleri durum ortada. 1/4 oranı nerede, simdiki durum nerede. Hissede bir karın ağrısı var ama sebebini anlamıyorum. Kesinlikle baskılayan birileri var. Takaslar da toplu duruyor ama inşallah sonu hayırlı olur.
    aynen darbeden sonra thyao dün gibi aklımda 4.70 civarı bu karekter yoksunu tepki verip 22-23 arası dolanıyordu şu an thy 14.16 bu hala endeks kadar bile gidememiş 70.000 endeks 110.000 de çelebi endeksin de altında şu anda bu gudumsuzun 43-44 olması gerekirdi ,,,holding'te yada actera grubunda bir şeyler dönüyor herşey yazılmış çizilmiş nasıl bir amaçları varsa takaslarda yabancı payı % 50 yi aşmış ama hisse sürünüyor bu ne skim iş...

4. çok küçük yatırımcı varda sanki birde 36 80 ee 6174 lot satış koymuşş ee bire amk senden başkası alıp satıyorr mu da kalkıp o kademeye set koymuşşsunn al gülüm ver gülümle olmaz bu iş tahtada güven bırakmadın kim bulaşır sana bu seviyelerden allah belanı versin celebi ve yönetimi ve spek sene sonuna kadar buralarda dolanırsın artıkkk ekrana bakmamak lazım sinir hastası oldum resmenn saat kaç olmuş hacim yerlerde ytd

5. vatandaşın biri 1000 2000 lot satsa kagıt 34 lere düşücekk alış kademeleri bom boşş ********zzzz...............

6. bunlara ihale değil otobanda restaurant işletmesi bile verilmez beceremezler alimallah ..

7. ilginc vala sanki 40oldu simdo 5819 lot 36.80 bekliyor eminim birazdan cekecek bende 15 lot aldim katkim olsun

8. ulan başka hisselerde şirketle ilgili ihalenin i si duyulsa en az yüzde 10 prim yapar bunda o da olmadı ne tepki ne etki yaptı ya hisse degerinde biz çokk abartıyoruz yada spek ihale sonucunu bekl,yor birde tersi ihale almadıgını düşünürsek tekrar 30 lara yelken açarr bi bilgi paylaş en azında süreçle ilgili oda yok amk senin başka ne denir sana kii ytd

Sayfa 142/368 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •