Sayfa 68/368 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 2943 madde; 537 - 544 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

Benzinde ki indirim sürdüğü oranda kar da iyileşme olur.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. hisse endeksten dolayımı bugunlük yükseldi yoksa 1 aylık çıkışın düzeltmesini mi yaptı çıkalım mı kalalımmı hisseden ufak karı cebe koyarak gerçi 3 5 kişinin dışında hissede kimse kalmadı hisseyi takip edenler fikirlerinizi yazar mısınız

3.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    hisse endeksten dolayımı bugunlük yükseldi yoksa 1 aylık çıkışın düzeltmesini mi yaptı çıkalım mı kalalımmı hisseden ufak karı cebe koyarak gerçi 3 5 kişinin dışında hissede kimse kalmadı hisseyi takip edenler fikirlerinizi yazar mısınız
    kimseye al sat denmezki herkes kendi kararını kendi veriri iyi olur sizden kötü olur yorum yapandan ytd degildir

4. clebı.jpg
    fincan kulp formasyonu ve olası hedef. piyasa uygun olduğu sürece bu hedefe ulaşması beklenir. stoplarınızı mutlaka belirleyin ve uygulayın. burada yer alan grafik ve yazılar yatırım tavsiyesi değildir. Kararlarınız size aittir.

5. Piyasalarda Gelişmeler/Beklentiler(Halk Yatırım)
    Çelebi Hava Servisi (CLEBI, Nötr): Şirket, Hindistan’daki bağlı ortaklığı Celebi Ground Handling’teki diğer ortağı Salwan Leasing and Finance Pvt. Ltd.’deki payların %25,9’luk kısmın 134,4 milyon Hint Rupisi bedelle devir alma işleminin tamamlandığını açıkladı.

full rapor: https://temelanaliz.net/newsDetail.h...0000017bf2d199

İzleyelim..
    Bilmek değil, yapmaktır hayatı değiştiren!

7. kaşıkla aldığını kepçeyle geri verdi endeks azıcık yellense çelebi'de TELAŞ başlıyor ,,sektördeki en primsiz havacılık kağıdı mevsim yaz ama ÇELEBİ sonbaharı yaşatıyor,, 3-5 bin tl satış yese iphone parasına % 1 geri geliyor ,,,,şirketin başındaki adamları hiç sevemedim bu da kağıda aynen yansıyor...

8.  Alıntı Originally Posted by husman Yazıyı Oku
    kaşıkla aldığını kepçeyle geri verdi endeks azıcık yellense çelebi'de TELAŞ başlıyor ,,sektördeki en primsiz havacılık kağıdı mevsim yaz ama ÇELEBİ sonbaharı yaşatıyor,, 3-5 bin tl satış yese iphone parasına % 1 geri geliyor ,,,,şirketin başındaki adamları hiç sevemedim bu da kağıda aynen yansıyor...
    çıkış durdu bi anda 27 28 ara bantta dolanıyor kadafına göre uralarda fazla beklememeli bir an önce 29 üstü rakamlara gitmeli bu şekilde tutunursa 27 28 li rakamlarda en ufak endekse bağlı düşüşte tepe takla gider aşagıya umarım geç olmaadan yüzümüzü güldürür bugn son anda bi atak olabilir düne benze dünde sn anlarda %2 + kapadı

Sayfa 68/368 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •