Sayfa 75/95 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon
Arama sonucu : 753 madde; 593 - 600 arası.

Konu: (kod rakamlar)==>izmir'in dağlarında çiçekler açar..

1.  Alıntı Originally Posted by hasan uludağlı Yazıyı Oku
    Sayın STAH'a
    haydi bakalım kefereler...yapın atraksiyonlarınızı...metresinizin jartiyer ve parfüm masrafını ödemeye hiç niyetimiz yok.

ve Sayın ARDT'ye
    Sayın ARDT alıntı yaptığım grafiginizde yazmış olduğunuz 3 ay bana bankalarda vadeli mevduata uygulanan faiz dilimini hatırlattı. Bunu yazarken bir getiri kıyaslaması ve onun gerçekleştiği düşüncesiylemi yazdınız. Eğer bu düşünce ile yazdıysanız diğer vade dilimlerine göre oluşturduğunuz (Orneğin 6 ay yada 1 yıl gibi) düşünce ya da grafikleriniz varmı?
    Sayın stah
    Anladığım kadarıyla diğer teknik indikatörleri de göz önüne ala
    acemi yazarsa bu kadar oluyor kaldığım yerden devamla
    Anladığım kadarıyla[/U] diğer teknik indikatörleri de göz önüne alarak ortalamalar üzerinden ekonomik ve siyasi oluşumlar ile yorumlama yapıyorsunuz. Bunlarla beraber bir vade gözönüne alarak yorumlamayı düşündünüzmü? Galiba bu sefer derdimi anlatacak kadar yazabildim herkez hoşgörsün lütfen
    "BİZ YERİMİZDE DURUYORUZ PİYASALARDA YERİNDE DURSUN EFENDİM" E.ÖZİNCE

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİRRR. sayın hasan uludağlı tamamen tesadüf sizin yorumunuz da farklı bakış açısı getiriyor. teşekkür ederim.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİRRR.

4.  Alıntı Originally Posted by hasan uludağlı Yazıyı Oku
    acemi yazarsa bu kadar oluyor kaldığım yerden devamla
    Anladığım kadarıyla[/U] diğer teknik indikatörleri de göz önüne alarak ortalamalar üzerinden ekonomik ve siyasi oluşumlar ile yorumlama yapıyorsunuz. Bunlarla beraber bir vade gözönüne alarak yorumlamayı düşündünüzmü? Galiba bu sefer derdimi anlatacak kadar yazabildim herkez hoşgörsün lütfen
    sv.hasan uludağlı..vade konusunda belirli bir ön yargım yok..çünkü borsada vade, bana göre subjektif bir kavramdır...bu sebepten vade sürecini, kod rakamın yön belirleyici sinyallerine bağladım...

5.  Alıntı Originally Posted by STAH Yazıyı Oku
    89.600 hamleleri kısır döngüye girdi...eğer kırılmaz ise endekse acı bir kahve içirirler gari...

5 dklık grafiklerde en son gönderimiz buydu...kahve servisinin ne zaman başlayacağını yarın anlayacağız...

yatırım tavsiyesi değildirrr.

7. GÜNLÜK YOL HARİTASI

Direnç 3... 90.100

Direnç 2... 89.800

Direnç 1... 89.400

DENGE DEĞERİ................89.150

Destek 1... 88.700

Destek 2... 88.500

Destek 3... 88.000

**89.947 değerindeki kapanış ve kapanış<ortalama görüntüsü göz önüne alındığında, yol haritasının hiçte bölgelerinde bulunmadığımız hemen anlaşılacaktır...

bu hafta içinde HAFTALIK YOL HARİTASI da işimize yarayabilir...

Direnç 3... 91.500

Direnç 2... 90.950

Direnç 1... 89.900

Pivot Noktaları.................. 89.400

Destek 1... 88.400

Destek 2... 87.800

Destek 3... 86.800

kod rakamı da yazalım...

KAPANIŞ>ORTALAMA>89.600...denklemi gerçekleşmediği sürece ..YÖN AŞAĞI...

89.600 seviyelerinin önemi bu haritada da net olarak görülüyor...

yatırım tavsiyesi değildirrr. sayın stah hocam topu oyuna sokmamalarının sebebi ne olabilir.

Sayfa 75/95 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •