Sayfa 14/911 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 7282 madde; 105 - 112 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by yerselsalih Yazıyı Oku
    Ben 15 leri bekliyom hedef büyük

Turk Telekom TT175 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    30 sene sonrami ?

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ben grafige göre söylüyorum sen neye göre 30 sene diyorsun

3. Grafigi atarsan belki ayni fikirde oluruz. Ben uzun zamandir burdayim. Benim hedefin seninkikadar yuksek degildi yarisindan az .

4. Forexs mobilde 7 yıl önce 15.94 dönmüş kagıdı 7 yıldır yatırıyorlar ben 15 derken kısa vade olarak söylemiyorum uzun vade olarak söylüyorum benim maliyet 1.39 bu arada kar satışları tabiki olacak günlükcü ve kısa vadeci degilim bekleyip görecegiz

5.  Alıntı Originally Posted by yerselsalih Yazıyı Oku
    Forexs mobilde 7 yıl önce 15.94 dönmüş kagıdı 7 yıldır yatırıyorlar ben 15 derken kısa vade olarak söylemiyorum uzun vade olarak söylüyorum benim maliyet 1.39 bu arada kar satışları tabiki olacak günlükcü ve kısa vadeci degilim bekleyip görecegiz

büyük konuşmamak lazım ama 16 rakamını hayal bile etmek zor uzun vade bile olsa...

6. Büyük konuşmuyoruz illaki olcak demiyoruz hedefimizi söylüyoruz kront bende 0.96 kuruşken az bir karla sattık üsdatlar söylüyordu inanmadık bu neden olmasın sabredip görmek lazım

7. Ayni yolun yolcusuyuz benim maliyet 0.63 civari teknikle ilerleyerek maliyeti asaya cektim. Dedigin noktaya insallah gelir ama benim hedefime gelince ben yokum. Sirket birlestirme olayi icin yukseltecek bununda siniri belli o seviyeye geldiginde olay bence bitmis olacak. YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by kafeci Yazıyı Oku
    Ayni yolun yolcusuyuz benim maliyet 0.63 civari teknikle ilerleyerek maliyeti asaya cektim. Dedigin noktaya insallah gelir ama benim hedefime gelince ben yokum. Sirket birlestirme olayi icin yukseltecek bununda siniri belli o seviyeye geldiginde olay bence bitmis olacak. YTD.

hedefiniz ne?

Sayfa 14/911 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •