Sayfa 31/910 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon
Arama sonucu : 7278 madde; 241 - 248 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. sevgılı cok saygıdeger spekcim fazla sıkma dişini kıracaksın sıka sıka mazallah hasta olacaksın.basını ellerinin arasına al ve düşün bunca sene vermeyen insanlar,yıllarca 0,49 0,50 kuruşlarda insanların canına okuduğun yuvası bozulan insanlar bu saatten sonra verirmi istersen yine aynı seviyelere getir.adamlar kaybedeceğini zaten kaybetmiş..anlayacağın biraz daha ugraş belki alırsın........

2. [QUOTE=ahmet_bodur;1072980]sevgılı cok saygıdeger spekcim fazla sıkma dişini kıracaksın sıka sıka mazallah hasta olacaksın.basını ellerinin arasına al ve düşün bunca sene vermeyen insanlar,yıllarca 0,49 0,50 kuruşlarda insanların canına okuduğun yuvası bozulan insanlar bu saatten sonra verirmi istersen yine aynı seviyelere getir.adamlar kaybedeceğini zaten kaybetmiş..anlayacağın biraz daha ugraş belki alırsın........[/Q
    kaça kadar sıkacak bu vatandaş kaçta yorulacak?

3. kaça kadar sıkar,kaçta yorulur bilmem.kendi adıma konusuyorum yıllarca bekliyorum;yıllarca da beklerim.idrak yolları enfeksiyonu olabilir.hala şunu anlayamadılar;sen senelerce yatırım yapan vatandaşa zulmet,yıprat,huzurunu kaçır,parasını kullan az yükselincede şu fiyata düşecek de.zaten kendi alıyor,kendi satıyor kaç oldugu umrumdada değil benim aile saadeti kactıktan sonra.yatırım tavsiyesi değildir......

4. Mümkün mü maliyetinizi paylaşmanız?

5.  Alıntı Originally Posted by kafeci Yazıyı Oku
    Karaktersiz rizanin amaci cikti ortaya 2.04 ortalama ile borcuna karsi hisse devretmis. Peki bu hisseleri yukardanmi geri alir asadanmi ? Tabiki asadan geri alacak. Uzun sure 2.05 ustu artik zor gibi. Ytd.

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kendi iştiraki olan Özışık İnşaat ve Enerji A.Ş ye borcundan dolayı 25 milyon 700 bin hisse satışı yapmış.

Sizce karşılıklı paslaşma değil mi? Ve sizce paslaştığı ortağını taca atar mı? Atmaz tabiki.

Yani anlayacağımız kendi malı kendisinde kalmış bu nedenle 2.04 bu hissenin en büyük direnci olmuş durumda. Yine yani bundan böyle 2.04’ün yukarısına bakmak lazım artık. Sadece biraz SABIR...
    Yatırım tavsiyesi değildir...

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Genel takas dökümü var mı? Yıllık, 3 aylık, aylık ve haftalık. Varsa sevinirim.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 31/910 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •