Sayfa 461/911 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon
Arama sonucu : 7281 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by kervancı Yazıyı Oku
    Ne kadar düşürmeye meraklı herkes arkadaş.. Ya.. Yok inşallah almamıştır. Yok bilmem ne... Ben aldım..

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ah be ky kardeş bende istemem dusmesini ky kazanmasını isterim hisse brut takasta adam mal çıkması için yukarı yapması lazımdı onu yaptı dün yukardan alanlar bugün eksi bilmem kaclardan vermk zorunda bu işin kuralı bu boyle tahtalarda ky kazanması imkansız

2. Bu fiyatlardan zararını kurtarmak zor... taban taban düşmesi için son rütuşlar olabilir.dikkatli olmak lazım ne yapacakları belli olmaz .şu olur bu demek bu hissede yanlış olur..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bugün 3.75 üstü atabilir..alttada 2.75 var
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

4. 2.85 açılış

5. Dünkü alanlara kar gistermemek icin %15 eksi acti tamamen planli kücuk yatrmci kazanmasn bu hisse bitmstr bu tür kucuk dúsünceler hissenn bittgnn gostergesi biliyodum boyle yapacaklarni

6. Alttan alanlar ayni gun satamyor ya ama ayni gun %15 ckarp kendileri sattlar 1 tasta 2 kus iste bu yuzden brut takasta planli yapildi cakallarn arasndasnz bunu unutmayn ama sunu söylim 4 lirann altna indgnde operasyonun bittgini soylemstm

7. 2.26 dana alanlar yinede iyi kardalar.. gün sonu bakalım ne yapacaklar
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

8.  Alıntı Originally Posted by Hacı1984 Yazıyı Oku
    Ah be ky kardeş bende istemem dusmesini ky kazanmasını isterim hisse brut takasta adam mal çıkması için yukarı yapması lazımdı onu yaptı dün yukardan alanlar bugün eksi bilmem kaclardan vermk zorunda bu işin kuralı bu boyle tahtalarda ky kazanması imkansız
    inşallah dedğin gibi olmaz hacı ama seans sonu 3,50 üstü olursa şaşırma

Sayfa 461/911 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •