Sayfa 833/911 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883 ... SonSon
Arama sonucu : 7281 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. UTPYA… Şirketin yenilenebilir enerji alanındaki yatırımlarını artırma hedefi doğrultusunda, Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği altında kurulmuş olan Denizli İli Pamukkale İlçesi Kocadere Mahallesinde 6 adet, Muğla İli Fethiye İlçesi Çenger Mahallesinde 6 adet ve Muğla İli Fethiye İlçesi Nif Mahallesinde 3 adet olmak üzere toplam kurulu gücü 12.200 kWp olan 15 adet Güneş Elektrik santralini satın almak üzere 29.04.2021 tarihinde ön protokol imzalandığını kamuoyuna duyurulmuştu. Bahsi geçen 15 adet Güneş Elektrik santrallerinin sahibi olan 6 adet SPV şirketin 5 tanesinin aktif ve pasifi ile bir bütün olarak hisse devri yoluyla satın alınması, diğer 1 adet SPV şirketin Güneş Enerjisi Santrallerinin makina, teçhizat vb. ve arsa dahil olmak üzere tesis devri yoluyla satın alınması hususunda, Şirketin %99 oranında sahibi ve bağlı ortaklığı Isparta Elektrik Üretim A.Ş. nin güneş enerjisi yatırımların takibi ve işletilmesi için kurduğu ve %100 oranında sahibi olduğu Dinar Elektrik Üretim A.Ş. ile 6 SPV şirketin tarafları arasında devir işlemleri tamamlanmıştır. Bu satın alma işlemleri için Türkiye İş Bankası A.Ş. ile imzalanan 10.500.000 USD yatırım, 500.000 USD işletme kredisinin kullandırım işlemleri başlamıştır. Şirketin yenilenebilir enerji alanında kurulu gücü % 305 artarak, 16.200 kWp ye ulaşmıştır.

yatırım tavsıyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Bugüne kadar hiç kimseye al yada sat demedim. Kaldı ki bu suçtur.

Bugün CEMAŞ hissesi halka arz edilmiş olsa 1.15 TL den mi halka arz edilir?

Yanıtınızı kendinize verin.
     Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    UTPYA… Şirketin yenilenebilir enerji alanındaki yatırımlarını artırma hedefi doğrultusunda, Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği altında kurulmuş olan Denizli İli Pamukkale İlçesi Kocadere Mahallesinde 6 adet, Muğla İli Fethiye İlçesi Çenger Mahallesinde 6 adet ve Muğla İli Fethiye İlçesi Nif Mahallesinde 3 adet olmak üzere toplam kurulu gücü 12.200 kWp olan 15 adet Güneş Elektrik santralini satın almak üzere 29.04.2021 tarihinde ön protokol imzalandığını kamuoyuna duyurulmuştu. Bahsi geçen 15 adet Güneş Elektrik santrallerinin sahibi olan 6 adet SPV şirketin 5 tanesinin aktif ve pasifi ile bir bütün olarak hisse devri yoluyla satın alınması, diğer 1 adet SPV şirketin Güneş Enerjisi Santrallerinin makina, teçhizat vb. ve arsa dahil olmak üzere tesis devri yoluyla satın alınması hususunda, Şirketin %99 oranında sahibi ve bağlı ortaklığı Isparta Elektrik Üretim A.Ş. nin güneş enerjisi yatırımların takibi ve işletilmesi için kurduğu ve %100 oranında sahibi olduğu Dinar Elektrik Üretim A.Ş. ile 6 SPV şirketin tarafları arasında devir işlemleri tamamlanmıştır. Bu satın alma işlemleri için Türkiye İş Bankası A.Ş. ile imzalanan 10.500.000 USD yatırım, 500.000 USD işletme kredisinin kullandırım işlemleri başlamıştır. Şirketin yenilenebilir enerji alanında kurulu gücü % 305 artarak, 16.200 kWp ye ulaşmıştır.

yatırım tavsıyesi değildir.
    Öncelikle Cemaş ı halka çoktan arz etti üstelik defalarca. ilk halka arz dan sonra 2011 de hisseyi 1 liralardan 8 lira yaptıkları manipülasyon ile, 2017 de 1 liralardan 6 liralara götürürken, 2020 ve 2021 de yaptığı bedelliler ile topladıkları yüzlerce milyon ile sen 1,15 den mi arz ederler demeye devam et spek elemanı.

3. Bütün bunları bildiğine göre sen mi yaptın bu halka arzları?

Seninde belirttiğin gibi benim alış noktam 1.55-1.50 arası.

Söylesene ithamınla bu durum çelişmiyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Bütün bunları bildiğine göre sen mi yaptın bu halka arzları?

Seninde belirttiğin gibi benim alış noktam 1.55-1.50 arası.

Söylesene ithamınla bu durum çelişmiyor mu?
    O arzları senin ve senin gibilerin hizmet ettiğin ağa babalarınız yaptı. Bir sürü ky nin canını yakıp ahını aldınız.
    1.50-1.55 lerden hisse aldığını söylemedim. Hisse o rakamlarda iken yazmaya başladığını ve o günden beri hissenin düştüğünü söyledim ki yazdığımın arkasındayım sen spek elemanısın.

Tıpkı 2019 yılında ihlgm nin bedelli ve birleşme yaptığı dönem gibi. Tıpkı ihlasın bedelli yaptığı 2021 şubat ayından bu zamana kadar %50-55 değer kaybettiği gibi. İhlas ta bedelli sürecinde hissesini satmak isteyen biri senin algı kokan yazıların yüzünden eğer satmadıysa şuan 10.000 lirası oldu 4.700 lira. Neden biliyor musun. Senin 1 liraya holding hissesi mi olur elinizden hisseleri almaya çalışıyorlar. 85 kuruşa holding hissesi mi olur elinizden hisseleri alamaya çalışıyorlar.75 kuruşa holding hissesi mi olur elinizden hisseleri alamaya çalışıyorlar. 65 kuruşa holding hissesi mi olur elinizden hisseleri almaya çalışıyorlar. Şirket geri alım açıkladı hisse nominal değere çıkacak diye yazdığın algı dolu yazıların ile patronun için pazarlama yapıp durdun ve kendini gizlemek için hep topikte başkalarını suçladın ki ihlgm de de aynısını yaptın.

Sen arsız bir spek elemanısın.
    İnşallah senin burada yazmayı bıraktığın gün bu hisse de yavaş yavaş kendine gelecek.

5. Sana sadece şukadarını söyleyeceğim.

Benim girişimlerim sayesinde IHLAS 50.000.000 tl NOMİNAL hisseyi geri alım programı çerçevesinde almak zorunda kaldı.

Daha önce de söyledim.Ben spek düşmanıyım.

IHLAS ın spekleri ile CEMAS ın spekleri ayni itler.

6. "İnşallah senin burada yazmayı bıraktığın gün bu hisse de yavaş yavaş kendine gelecek."

Sorun değil yazmayız.Kolay gelsin.

7. daha önce yazdığım bir maliyet hesabı vardı, kimse zararına iş yapmaz (sadece dolandırıcılar yapar) o yüzden buraları baya iskontolu diyebilirim , biraz itsen yüzde 20-30 koşacak gibi görünüyor, yoksa daha halen fazla k.y. malı tutuyor mu diyor spek ? neyse herkese bol şans, tüm bunlar kendi düşüncem ve yatırım tavsiyesi değil .

8.  Alıntı Originally Posted by mercury.59 Yazıyı Oku
    utpya… şirketin yenilenebilir enerji alanındaki yatırımlarını artırma hedefi doğrultusunda, lisanssız elektrik üretim yönetmeliği altında kurulmuş olan denizli ili pamukkale ilçesi kocadere mahallesinde 6 adet, muğla ili fethiye ilçesi çenger mahallesinde 6 adet ve muğla ili fethiye ilçesi nif mahallesinde 3 adet olmak üzere toplam kurulu gücü 12.200 kwp olan 15 adet güneş elektrik santralini satın almak üzere 29.04.2021 tarihinde ön protokol imzalandığını kamuoyuna duyurulmuştu. Bahsi geçen 15 adet güneş elektrik santrallerinin sahibi olan 6 adet spv şirketin 5 tanesinin aktif ve pasifi ile bir bütün olarak hisse devri yoluyla satın alınması, diğer 1 adet spv şirketin güneş enerjisi santrallerinin makina, teçhizat vb. Ve arsa dahil olmak üzere tesis devri yoluyla satın alınması hususunda, şirketin %99 oranında sahibi ve bağlı ortaklığı ısparta elektrik üretim a.ş. Nin güneş enerjisi yatırımların takibi ve işletilmesi için kurduğu ve %100 oranında sahibi olduğu dinar elektrik üretim a.ş. Ile 6 spv şirketin tarafları arasında devir işlemleri tamamlanmıştır. Bu satın alma işlemleri için türkiye iş bankası a.ş. Ile imzalanan 10.500.000 usd yatırım, 500.000 usd işletme kredisinin kullandırım işlemleri başlamıştır. şirketin yenilenebilir enerji alanında kurulu gücü % 305 artarak, 16.200 kwp ye ulaşmıştır.

Yatırım tavsıyesi değildir.
    bu haber hangi şirketin haberidir?

Sayfa 833/911 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •