Sayfa 412/910 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon
Arama sonucu : 7278 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Bişey soracam. Çamasın daha önce dolaşımdaki hisse sayısı 55 milyondan 30 milyona düşmüş. Bu ne demek nereye gitti 25 milyon lot. Bilen varsa yardımcı olabilirmi acaba

2. Sayın alsater ve diğer arkadaşlar bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim,kazancınız bol ve bereketli olsun...

3.  Alıntı Originally Posted by SEYİT Yazıyı Oku
    Bişey soracam. Çamasın daha önce dolaşımdaki hisse sayısı 55 milyondan 30 milyona düşmüş. Bu ne demek nereye gitti 25 milyon lot. Bilen varsa yardımcı olabilirmi acaba
    Nerden bakıyorsunuz.
    Hisse sayısı 237 milyon.

4. son 3 tabandan yapılan alışverişlerin cepten cebe olduğunu düşünüyorum. Misal elindeki 5-10 bin lotu satan ky var mı bu aşamada? Heleki telefon emre geçileli beri sizin sırayı önce almanız imkansız. Adam muhtemelen yazıyordur 500 bin lot. Alacak olan düşük miktarlarda ky veya kendisidir.

Hisse öldü bitti geberdi iflas etti zaten denilmesine de şu aşamada anlam veremiyorum. Zaten kimse satamıyor ki şu an. İlk taban çözüldüğünde satın demek de şimdiden anlamsız. Yahu taban çözülüyorsa yani hisse gözaltı pazarına gidip tahta kapanmayacaksa hissenin bir ederi vardır illaki. Eminim ki ilk alış satış eşleşmesinde satanlar rahatlayacak ve muhtemelen bir süre iyi yaptıklarını da düşünecekler. Burayı unutup belli bir zaman geçtikten sonra ise ne olacağını şimdiden öngöremiyorum. Belki de hisseyi 5 yıllığına gömdükleri çukurdan çıkarmayacaklar belki 1 yıl belki 6 ay. Alttan alıp maliyet azaltmanın da riskler karşısında iyi bir çözüm olduğunu düşünmüyorum. Zararın bir kısmını realize etmek mantıklı geliyor şu anda. Ama pazartesi ve salı günkü düşeceği seviyelerden mi ona emin değilim.

İşbu yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp hayatının dersini alan ve morali bozuk bir ky'nin sesli düşüncesidir. Beklentim de 2,küsürlerde uzunca süre sürünmesi. Ama ben zamanı satın aldım bir şekilde. Zaman neler gösterecek bakacağız

5.  Alıntı Originally Posted by SEYİT Yazıyı Oku
    Bişey soracam. Çamasın daha önce dolaşımdaki hisse sayısı 55 milyondan 30 milyona düşmüş. Bu ne demek nereye gitti 25 milyon lot. Bilen varsa yardımcı olabilirmi acaba
    merhaba sermaye 237.000.000 ve bunun %12,72 si fiili dolaşım da yani
    237000000×0.1272= 30,146,400 pay hisse var
    kalan pay şirket tarafından toplandı diye biliyorum

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 30.146.400 adet lotun % kaçı patronda hayati soru bu? çünkü eğer hisse toplu olarak onda ise zaten aşağı çekip toplayacak tezi çok saçma olur hisse zaten bunlarda ise o zaman bir şekilde makul bir seviyede satmak isteyecektir peki bunu 6 içinde mi yapacak sonra mi? 29 Mart 100 milyarlık devlet teşvikleri açıklanacak kaçırmak isteyeceğini sanmıyorum. hele reisin kulağına giderse yerli otomobil hikayesi hayal olur..

Ne olacak böyle nereye dek dusecekki yani bu pyasa ya yazık bu insanlara belki trade için belki tepki yükselişi yada bi miktar pozisyon alan yatırımcılar herkes battı böyle pyasamı olur akıl mantık alır gibi değil tesadüf alıp kalanlar bile vardır

Alıntı Originally Posted by abdtor Yazıyı Oku
    merhaba sermaye 237.000.000 ve bunun %12,72 si fiili dolaşım da yani
    237000000×0.1272= 30,146,400 pay hisse var
    kalan pay şirket tarafından toplandı diye biliyorum

Bu şirketin halka açık kısmı %64,93 olup, 153.866.377,23 adettir. Yani piyasada gazel gibi kağıdı mevcuttur. Bir süre önce 60 kuruşa yüzüne bakılmazken, altın oldu mübarek. Spekülatörün gücü bu olsa gerek. Milleti beş para etmez kağıda çekti
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 412/910 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •