Sayfa 454/910 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon
Arama sonucu : 7278 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by fusel Yazıyı Oku
    Kademeler boş galiba bir derinlik atabilirmisiniz
    evet satış kademeleri boş genelde...resim göndermeye çalıştım gönderemiyorum önceden gonderiyordum

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    Cimerden spk ya iletilen Şikayetler ile ilgili olabilir.
    c.başanlığına ne yazarsanız yazın,bir memur bakıyor ve gönderilecek yere gönderiyor,gönderilen yerde de kaele alındığını sanmıyorum,cimerden bir şey çıkmadı şimdiye kadar
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

3.  Alıntı Originally Posted by seviciadam Yazıyı Oku
    CEMAŞTAN BİLGİ İSTENMİŞ KAP HABERİ ÇOK KOMİK 1 HAFTADIR DÜŞEN KAĞI NEDEN ÇIKIYORMU DEMİŞLER ACABA?
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/670768
    SPK bizim Cumhurbaşkanlığı na ilettigimiz şikayetler sonrası adım atması lazım.... bu soru ise garip hem adamlara yasak koy çıkmaya başlayınca niye çıkıyorsun diye sor helal olsun SPK ky dostusun ama yaptığını düşmanımız yapamazdı

4.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    2000 tanesi 5.6 maliyetli benim malım. kaç gündür uykusuz uyuyacağıma veririm dedim bugun çıktı...
     Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    Cimerden spk ya iletilen Şikayetler ile ilgili olabilir.
    CB dün ozellikle vurguladi. Gorevini yerine getirmeyen burokratlar hakkinda cok sikayet geliyor diye. Arada bir iki siyasi de carpildiysa mutlaka sikayet etmistir. Guzel gelisme aslinda. En azindan bu kagit icin SPK daha temkinli davranabilir diye tahmin ediyorum. Sikayetler cogalirsa internet yasagini da kaldirirlar

5.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    CB dün ozellikle vurguladi. Gorevini yerine getirmeyen burokratlar hakkinda cok sikayet geliyor diye. Arada bir iki siyasi de carpildiysa mutlaka sikayet etmistir. Guzel gelisme aslinda. En azindan bu kagit icin SPK daha temkinli davranabilir diye tahmin ediyorum. Sikayetler cogalirsa internet yasagini da kaldirirlar
    Var mı daha önce yasağı kaldirilan acaba

6.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    internet yasağının bir an evvel kaldırılması lazım evet cidden gölge etmesin yeter bu SPK kanımızı emdi

7. 4.283.600 TL oldu hacim

8. Bakın bu yasak sayesinde rıza yukarıdan sattıklarını 6 ay içinde yerine koyacaktır,gıdım gıdım bir gün tavan yapacak 1 gün dip yapacak gün sonu ne kadar toplamış ona bakacak,anlıyacağınız rızanın ekmeğine bal sürüldü.adaletin olmadığı yerde her zaman kasa kazanır
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

Sayfa 454/910 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •