Sayfa 43/120 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon
Arama sonucu : 959 madde; 337 - 344 arası.

Konu: AKCNS - Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. arkadaşlar temettüleriniz yattımı.. benim yatan bişey olmadı. sade alış maliyetim düştü.. ben anlamadım bu işi

Alıntı Originally Posted by muzaffe Yazıyı Oku
    arkadaşlar temettüleriniz yattımı.. benim yatan bişey olmadı. sade alış maliyetim düştü.. ben anlamadım bu işi
    Temettü T+2 gün sonra yatar araya cumartesi pazar girdiği için 3 Nisanda hesaplarda,

Yukarı yönlü hızlı ivme sağlayacak haber beklentileri, 1. Kanal İstanbul 2. Çanakkale Köprüsü 3. Sektörde fabrika satın alması 4. Beton Yol projesi

"Kişisel görüşümdür yatırım tavsiyesi değildir. "

4.  Alıntı Originally Posted by girisimcihuseyin Yazıyı Oku
    Yukarı yönlü hızlı ivme sağlayacak haber beklentileri, 1. Kanal İstanbul 2. Çanakkale Köprüsü 3. Sektörde fabrika satın alması 4. Beton Yol projesi

"Kişisel görüşümdür yatırım tavsiyesi değildir. "
    3. Havalimanı da hala devam

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bence bu yılın flash hıssesı olmaya aday.bu fıyatları hakketmıyor.

Yatırım tavsıyesı degıldır

6. Alan yok satan yok, aklınca bu kağıdı baskılayan kimse sadece zaman kaybediyor. yükseltmeden emeline ulaşma şansı yok...

Hangi fabrikayı alsam diye bööööle radar gibi bakan bir yönetim var , bir ses diyor ki kanal istanbul için hazırlanan bir akcansa var Yönetime güven tam
    "Kişisel görüşümdür, Yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR"

8.  Alıntı Originally Posted by girisimcihuseyin Yazıyı Oku
    Hangi fabrikayı alsam diye bööööle radar gibi bakan bir yönetim var , bir ses diyor ki kanal istanbul için hazırlanan bir akcansa var Yönetime güven tam
    ne alacak ne satacaklarsa, artık yapabilirler. sonuçta ky kalmadı. kalan da zaten vermez kolay kolay artık...

Sayfa 43/120 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •