Sayfa 28/120 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon
Arama sonucu : 959 madde; 217 - 224 arası.

Konu: AKCNS - Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. terzico bak bakalım çimento hisselrinin durumuna hepsi ortada çimento skiden ii di peki şimdi çimento şirketi ne yapar çimento neye lazım emlak peki şuanda satılamayan ne kdar emlak var balondan bahsediliyor emlak için peki zamanında beklenti için aldın bu kağıdı maliyeti birçoğun sıfır şimdi neden satmasın heleki sen olsan şu durumda paranı emlağa yatırırımısın bu kadar belirsizlik varken eğer ev yapılmazsa şirket kime satacak çimentolarını çok basit oldu ama olaylara geniş abk dostum benden sana tüyo geleceğe oynayan şirketlere oyna bir yazılım iki gida 3 elektrikli araçlar 5 katma değeri yüksek ürün üreten şirketler
    ytd deli saçmasıdır

2.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    terzico bak bakalım çimento hisselrinin durumuna hepsi ortada çimento skiden ii di peki şimdi çimento şirketi ne yapar çimento neye lazım emlak peki şuanda satılamayan ne kdar emlak var balondan bahsediliyor emlak için peki zamanında beklenti için aldın bu kağıdı maliyeti birçoğun sıfır şimdi neden satmasın heleki sen olsan şu durumda paranı emlağa yatırırımısın bu kadar belirsizlik varken eğer ev yapılmazsa şirket kime satacak çimentolarını çok basit oldu ama olaylara geniş abk dostum benden sana tüyo geleceğe oynayan şirketlere oyna bir yazılım iki gida 3 elektrikli araçlar 5 katma değeri yüksek ürün üreten şirketler
    akcn.JPG

Sektörle ilgili doğru söylüyorsun da firma sonuçta kar ediyor ve böyle giderse sermayesinin yarısından fazla kar yazacak bu sene..

Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    terzico bak bakalım çimento hisselrinin durumuna hepsi ortada çimento skiden ii di peki şimdi çimento şirketi ne yapar çimento neye lazım emlak peki şuanda satılamayan ne kdar emlak var balondan bahsediliyor emlak için peki zamanında beklenti için aldın bu kağıdı maliyeti birçoğun sıfır şimdi neden satmasın heleki sen olsan şu durumda paranı emlağa yatırırımısın bu kadar belirsizlik varken eğer ev yapılmazsa şirket kime satacak çimentolarını çok basit oldu ama olaylara geniş abk dostum benden sana tüyo geleceğe oynayan şirketlere oyna bir yazılım iki gida 3 elektrikli araçlar 5 katma değeri yüksek ürün üreten şirketler
    Teşekür ederim yorumun
    için o zaman boya sektörüde
    kötü olacak o zaman
    enerji sektörü de cok
    borclu bir sektör.
    y.t.d

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Akcansanın F/ K 10
    Cok cok düsük
    cok ucuz demektir bence
    beklemek lazım y.t.d

yarın Iraka suriyeye
    orta doğuya ihracat yapar
    Akcansa bence Dev bir
    şirket buralar hakı değil.
    bu benim yorumum kimseyi baglamaz
    yatırım tavsiyesi değildir
    y.t.d

6. http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=7135
    Hisse.net Haftalık Hisse Yarışması

MADEM TÜRK'SÜN GÖSTER ÜRKSÜN!.

7. Buralardan(11.2) toparlanacağı ümidiyle girdik bakalım.

Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Terzi joe Deniz ve mehtap sordular seni neredesin ? yaşarlar top çeviriyorlar sen de benim gibi olta balık mangal üçgen formasyonuyla Sandal tur yapsana kaynıyor Derya kuzuları ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
     Alıntı Originally Posted by mumin16 Yazıyı Oku
    Buralardan(11.2) toparlanacağı ümidiyle girdik bakalım.
    cok ucuz bir hise
    F/K 10
    hayirli olsun cok dogru karar vermişsin bence
    yatırım tavsiyesi değildir.
    bu benim yorumum kimseyi baglamaz.

Sayfa 28/120 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •