Sayfa 33/120 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Arama sonucu : 959 madde; 257 - 264 arası.

Konu: AKCNS - Akçansa Çimento Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. O mal şahsa mı ait kurumsal da mı onları göremedim.Zira genel kurullarda falan da temsil olmamış sanırım ya da ben göremedim.Koskoca hisse nette bunları bilen bilebilen 1 tane adam olmaması ilginç.

Ayrıca bir sürü fon var güya.Hem basa basa yıllardır mal topluyorsunuz hem bunu insanlara yediriyorsunuz ya valla helal olsun.Hisse uzun vadeli kimbilir kaç sene sürecek yükseliş trendine girmek üzere ha bana kalırsa çoktan girdi.İn cin top oynuyor buralarda.

Özellikle AKCNS ve ÇİMSA ile başlayarak ciddi bir sektör hareketi bekliyorum.

*halk yatırım, akçansa için hedef fiyatını 12,82 tl'den 14,33 tl'ye, tavsiyesini 'sat'tan 'al'a yükseltti
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. HİSSE DEĞERLENDİRMESİ-Halk Yatırım, Akçansa için hedef fiyatını 12,82 TL'den 14,33 TL'ye, tavsiyesini 'Sat'tan 'Al'a yükseltti

Halk Yatırım, Akçansa için hedef fiyatını 12,82 TL'den 14,33 TL'ye, tavsiyesini 'Sat'tan 'Al'a yükseltti.

Halk Yatırım'ın ( http://www.halkyatirim.com.tr ) konu ile ilgili raporunda şu değerlendirme yapıldı:

"Çimento sektörünün, fiyat dinamikleri açısından, 2016 yılının ikinci yarısı ve 2017 yılının ilk yarısında maliyetler tarafında meydana gelen değişimleri yakalayamadığını söylemek mümkün. 2016 yılının üçüncü çeyreğinden itibaren yükselişe geçen enerji maliyetlerine rağmen, çimento üreticileri maliyetlerde yaşanan bu artışı satış fiyatlarına yansıtamadı. Yılın ilk yarısında, petrokok ve kömür fiyatlarının yükselmesinin yanı sıra talep ortamının da zayıf kalmasının etkisiyle, çimento üreticileri satış fiyatlarında artışa gidemedi. 2016 yılının üçüncü çeyreğinde ortalama 90 dolar/ton seviyelerinde bulunan petrokok fiyatlarının bu yılın üçüncü çeyreğinde ortalama 80-85 dolar/ton seviyelerine gerilediğini görüyoruz. i) maliyet tarafında önemli bir yer tutan petrokok fiyatlarında yılın ikinci yarısı için düşüş yönünde bir eğilim beklememekle birlikte 80 dolar/ton seviyelerinde dengeleneceğini ii) ilk çeyrekteki kötü hava koşulları, ikinci çeyrekteki Ramazan ayının etkisiyle görece zayıf talep ortamının yılın ikinci yarısında iyileşme göstermesini bekliyoruz. Şirketin Ağustos sonunda gri çimento fiyatlarında %5’lik fiyat artışına gitmesi de bize yılın ikinci yarısında daha ılımlı bir tablonun hakim olabileceğini gösteriyor. Bu doğrultuda, tahminlerimizde yaptığımız değişiklikler sonucunda AKCNS için, ‘SAT’ olan tavsiyemizi ‘AL’a, hedef fiyatımızı da 12,82 TL’den 14,33 TL’ye yükseltiyoruz."
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

4. gemiyi terk ettim. kalanlara bol kazançlar dilerim. çıtırımızı yaptık. Allah bereket versin.

5. Terzi joe buraya eller havaya ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Bu topiclerde ölmekle bayılmak aynı şey zannedenler var.Ellerindeki 3 kuruş para ile pozisyon aldıkları sığ tahtaların topiclerinde ahkam kesmeyi işi bilmek sananlar var.Tek dertleri aldıkları pozisyonu bir kaç tik daha yukarı satabilmek.Tek hikayesi olan hisse bu diye topiclerde hikaye anlatanlar var.Oysaki en büyük hikaye kendileri...

7. Ben bir şey mi kaçırdım nedir bu düşüşün nedeni

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AKCNS Konsolide 2017/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 102787131 Yıllık Değ%:-56 Ana Ortaklık Payları: 102851979 Yıllık Değ%:-56

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 33/120 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •