Sayfa 26/226 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 201 - 208 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1.  Alıntı Originally Posted by cobra Yazıyı Oku
    tahtanın spek ını sahsen tanıyorum uc aylık bılancodan sonra 400 bın adet mal cektı 6 aylıgı gormek ıstıyor 6 veya 7 cıvarı kar gelırse yuzde 20 ıle tavanı kıtleyecek bundan emınım yeterkı o karı yazsın

e5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hedef fiyat nedir?

2.  Alıntı Originally Posted by 500mg Yazıyı Oku
    hedef fiyat nedir?
    6 aylık bılanco ıstedıgı gıbı gelmedı bılancodan sonra 4.30 larda denızden malı sattı takas kontrolu yaparsanız gorursunuz kendı dusuncem yıl sonu ederı 7 tl mumkun pıyasa ne kadar fıyatlamaya musade eder bılemem kendım 4.20 lerden sattım BRSAN tasıyorum YTD. saygılar

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Güzelim flama out oldu
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

4. Alışlar iştahsız
    Yatırım tavsiyesi değildir

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

KAP : DOHOL , HURGZ, DGZTE, DITAS, DOBUR, MIPAZ, CELHA, DFKTR
    15.09.2017 13:26:30

Bazı kuruluşlara ait televizyonların, internet sitelerinin ve gazetelerin 14 Eylül 2017 ve 15 Eylül 2017 tarihli yayınlarında, 60 yıllık köklü geleneklere sahip ve tüm işlemleri şeffaf Grubumuz hakkında kasten yanlış, yanıltıcı ve iftira teşkil eden haberler bir karalama kampanyasına dönüştürülmüştür.
    Şirketlerimizi ve payları Borsa'da işlem gören şirketlerimize yatırım yapan yatırımcılarımızı zarara uğratan ve Sermaye Piyasası Mevzuatı bağlamında suç teşkil ettiği düşünülen bu tür haberleri bilinçli olarak yapanlar hakkında her türlü yasal haklarımızı kullanacağımızı kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Doğan holding ve Aydın Doğan ile ilgili bir mektup muhabbeti sosyal medyada bayağı yayılmış..

http://www.iha.com.tr/haber-aydin-do...urundu-672343/

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

7. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

Sayfa 26/226 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •