Sayfa 43/164 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1310 madde; 337 - 344 arası.

Konu: MAVI - Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.

1. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

2. yabancı oranı..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

4.  Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku

yabancı oranı..
    Sayın cobanyildizi sizin ve sayın cefaksin paylaştığı veriler çok işimize yarıyor, çok çok teşekkürler.Saygılar ve sevgiler.

5. SM-A800I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

BIST Pay Endeksleri Temel Kuralları'nın 8.2. maddesine istinaden Borsa Genel Müdürlüğü'nce; BIST 30 endeksinde 2017 yılı dördüncü üç aylık dönemi için (02.10.2017-29.12.2017) ekli tabloda yer alan değişikliklerin yapılmasına karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Beklenen bir gelişme ... yabancının payı bu kadar yüksek ve sermaye de rölatif olarak düşük olunca denklemin sonucu budur . Hergün ki gibi bir çırpınma da bunun için gelir sonra yoluna devam inşaAllah ...
    Asla yatırım tavsiyesi değildir ...

8. Bugün mavi seans boyunca kendinden bekleneni gösterdi . Yaklaşık 20 günlük düzenli yükselişinin tabiri caiz ise gazını da aldı yada almaya ramak kaldı . Bilançodan sonra fazla salamıyor abiler çünkü benim gibi uyanıklar (gelse de ...) diye her daim beklemekte . Kaldı ki 2. çeyrek finansallar açıklanmadan önce yatırımcı ilişkileri ile görüştüğümde o zamanki seviyelerin bir daha zor görüleceği intibaaını edinmiş ve fakat bunun uzun soluklu bir çıkış olacağını da hissetmiştim . İnşaAllah hem hislerim hem de tecrübem beni bir kez daha yanıltmaz ... Herkese iyi akşamlar tatlı rüyalar ...

Sayfa 43/164 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •