Sayfa 60/164 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 1310 madde; 473 - 480 arası.

Konu: MAVI - Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.

1. 1 HAFTA da ebesini belleyen Hasbi...
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

2. TAKASABANK Verileri... Çözebilen varsa beri gelsin... Agustos başından itibaren..
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

3. adamın değişik fantazısı var...endeks mendeks dinlemiyor...
    kaadı yedi gün yukarı basmış...sekiz gündür aşşşa basıyor...
    izliyek bakiim bundan sonrasında naapıcı...
    hayali şeyler bunlar...gerçeklerle uzaktan yakından alakası yook...hele yatırım tavsiyesi hiç değil...

4. İzlemeyin varsa aksiyon yapın hedef herhalde 25 li fiyatlar.

5. 26 dan aldım. bedelli falan diyorlar . neyin nesi bu şimdi.

Ne bedellisi?

13 dolardan acilmisti 1 sene once. Simdi 4 dolar. Gelecegi olan sirket belli oluyor.

Kene ne zaman 300 bin lot almis da satiyor (BGC)? Hepsi iskontolu verilen mallar mi ki Goldman Sachsa?

Tilkicik hizliresim disardan acilmiyor.

Sirketin HR manageri 50 bin lot almis 33'den.

Sunu takip listeme bir alayim.

7. bunlar yurdum yatırımcısını tokatlamak için biri alıyor biri satıyor...yurdum yatırımcısıda panik yapıp satıyor...
    adamlar organize çalışıyor 9 gündür basıyorlar...%25 yakın aşşşa bastılar...
    bunlar eğer tokatlama yapmıyorlar ise şirkette sıkıntı var..bunlarında haberi var ona hazırlık yapıyorlar...
    ikisinden biri ama hangisi izleyip görecez...
    hayali şeyler bunlar...gerçeklerle uzaktan yakından alakası yook...hele yatırım tavsiyesi hiç değil...

8. Bu hareketlere izahat getirecek birileri varmı? 2.çeyrek bilançoda negatif bir süpriz olabilirmi?

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 60/164 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •