Sayfa 44/164 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 1310 madde; 345 - 352 arası.

Konu: MAVI - Mavi Giyim San. ve Tic. A.Ş.

Mavi basligi acildiğinda her 10 kişiden 9 u bu fiyat in kazık şişirme bir fiyat olduğunu yaziyordu.Bu algı değişti mi ?

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    Mavi basligi acildiğinda her 10 kişiden 9 u bu fiyat in kazık şişirme bir fiyat olduğunu yaziyordu.Bu algı değişti mi ?

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kazık fiyat diyenler 60 70 lerden sonra serbest fiyatlardan alım yaparlarsa hiç şaşırmam.Bu eskilerden beri böyle olmuştur.Hele bide güzel bedelsizler ve ten ettiler gelmeye başladimi.Eminim ki sıraya giren çok olacaktır. SAYGILAR.

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Kazık fiyat diyenler 60 70 lerden sonra serbest fiyatlardan alım yaparlarsa hiç şaşırmam.Bu eskilerden beri böyle olmuştur.Hele bide güzel bedelsizler ve ten ettiler gelmeye başladimi.Eminim ki sıraya giren çok olacaktır. SAYGILAR.
    çok güzel özetlemişsin ama inan kimse bişey alamaz bizim borsacıların hepsi kumarcı böyle sağlam takaslar sarmaz ben 1000 lot kenara attım arsa aldım 200 de satarım inş herkezin pahalı ve batacak dediği kağıtlar gider ekgyo iyi şirketler hep durur bol mavili günler olsun ortaklar y.t.d.

5. Kimse kalmamış burda.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by ahmetevcin1 Yazıyı Oku
    Kimse kalmamış burda.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kimse kalmamışsa daha gidecek çok yolumuz var demektir kardeş.Saygılar

7.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Bizim borsada keriz çok elbet hisse yukarı gidiyor niyetine atlayan olacaktır, ancak.

Yaklaşık 20 yıllık borsa hayatımda bir şirketin bu kadar milletin zekasıyla alay edilerek bu kadar pahallı bir şekilde halka arz edildiğine şahit olmadım...

PD/DD=14 , F/K=75 şaka gibi,

Şu an Vakıfbank PD/DD=0.75, F/K=4.2 den işlem görmekte

Bu özsermaye, karlılık, karlılıktaki artış oranını dikkate aldığında borsada görebileceği fiyat 15'te 1'i yani bu hisseyi 15 katına halka arz ettiler.

Şu an borsada bir dolu hisse var özsermayesinin altında işlem görüpte F/K oranı 5 civarlarında olan, neredeyse bütün bankalar bu durumda, koca bankalar dururken neden bu teksil şirketi?

Efendim hersene %30 büyüyecekmiş!!!

Yok daha neler sanırsın google, facebook, Tesla halka arz oldu, alt tarafı tekstil firması, nereye her sene %30 büyüyor.

Ama temettü verecekmiş!!!

Yesinler bunun temettüsünü, temel analiz anlamında değerlendirdiğinde neredeyse tüm en büyük 30 şirkete göre 15 kat pahallı işlem görüyor.

Ama hisse yükseliyor, ne hisseler gördüm bir ayda %90 düşene kadar her gün yükselen, bu hissede kralın çıplak olduğunu herkes biliyor, taki biri "KRAL ÇIPLAK" diyene kadar yükselir. Ondan sonra? Tabiki hakketiği yere gelecektir, benim gözümde endeksin şu anki durumunda bu hissenin olması gereken değer 3-4 TL arası, el görki bizim güzelim yudum insanına bu hisseyi 45 TL den çaktılar, peki neden yurtdışı yabancılara kaçtan sattıklarını açıklamadılar?

http://www.hisse.net/topluluk/showth...099#post503099

hisse yarışma linkimiz açılmıştır. Kurallara uygun tahminlerinizi alalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 44/164 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •