Sayfa 43/184 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 337 - 344 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

1. 2013 te 58 lerdan başlayan düşüş ve 58 i 5 kere deneyip kıramamış olan hissemiz bu sefer buralara gelirse zincirlerini kırıp atmasını beklerim nede olsa 4 yılın patlaması olacaktır Fuse tea ve zero ile bence pazarda satışlarını oldukça artırdı ice tea artık bir çok eve girmiş durumda zaten elbet bizede faydası dokunacaktır bu satışların...

bedelsizlerimizi versinler yeter bize

2.  Alıntı Originally Posted by hasandemir Yazıyı Oku
    yaklaşık 4 yıldır düşüyor artık bu fiyatlarda olması gerçekten komik güzel bir hareket gelecek gibi görünüm mevcut haftalık takasta 718.975 lot citibank mal almış ve bu yüzde 88.97 orana tekabül ediyor yani satanların yüzde 90 a yakınını citibank toplamış sıkı tutunun derim kokusu çıkacaktır tahta baş kaldırınca hemen verip düşürüyor ağa yeter derse gaza basar
    .son 1 yılda citibank yüklüce satarken satışları deushe karşılamış.1 haftalık almış olabilir ama 1 yıllık çook satışı var.y.t.d.

3. Endeksin rekor kırdığı ve rekorla kapattığı günde ccola nın yaptığına ne denir, adını siz koyun.

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. dolar bazlı grafiği ilgimi çekti çokta şaşırtıcı 4 yıldır düşüş trendinde lakin 30 dolarda % 93 olan yabancı oranı bugün yine aynı kedi buysa ciğer nerde ciğer buysa kedi nereye kaçtı izlemeye alalım bakalım 3 farklı grafik le çizeyim dedim
    LOG -USD
    https://twitter.com/EMIRDAGLI421
    [IMG][/IMG]

6. HAFTALIK-TL-LİN
    [IMG][/IMG]

7. GÜNLÜK
    [IMG][/IMG]

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi