Sayfa 13/56 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 441 madde; 97 - 104 arası.

Konu: BURVA - Burçelik Vana

1.  Alıntı Originally Posted by Şuko Yazıyı Oku
    ben kaçar harektlerını beğenmedim yeterınce yolumuzu bulduk allah bereket versın bekleyenlere bol kazanclar..YTD..
    güle güle ,
    hafifledik...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2. Dikkatli olun.Geçmişte bu hissenin her pik yaptıktan sonraki hareketlerini incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Bu hisseyi takip ediyorum. Daha da düşecek gibi duruyor. Bekleyip görcez ve alcaz. YTD

3.  Alıntı Originally Posted by nurullahtarıkarıkan Yazıyı Oku
    Dikkatli olun.Geçmişte bu hissenin her pik yaptıktan sonraki hareketlerini incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Bu hisseyi takip ediyorum. Daha da düşecek gibi duruyor. Bekleyip görcez ve alcaz. YTD
    nasıl dikkatli olalım?satalım mı yani?
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4. 1.93 direnç çalışıyor çok şükür
    Yarın 2.00 geçer mi?

5.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    1.93 direnç çalışıyor çok şükür
    Yarın 2.00 geçer mi?

ilk denemede 2,07 güzel mal alındı , şimdi hareketin gerçeğini bekliyoruz...

6. Arkadaşlar girmek için uygun rakamlarmıdır??? yorumlayabilecek arkadaş varmı?

Haziran ayı içerisinde yapılacak şirket genel kurulları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Antalya'dan bir Gavurdağlı
    Gönderi
    370
    Macd günlüklerde yukarı keserse tepki olabilir gibi,15 Haziran Perşembe genel kurul bahane olabilirmi ?

EN BÜYÜK KAZANCINIZ SAĞLIĞINIZDIR

Sayfa 13/56 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •