Sayfa 208/354 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Burçelik'in vergi dairesine sunduğu tabloda 2018 yılı 6 aylık dönem net zararı 758.402 tl

(14/08/2018 - 16:13:20)

2.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Burçelik'in vergi dairesine sunduğu tabloda 2018 yılı 6 aylık dönem net zararı 758.402 tl

(14/08/2018 - 16:13:20)
    abi hic sasirmadik ki bide batti die haber gelir

3.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    abi hic sasirmadik ki bide batti die haber gelir
    Sn. mrbrs bu beklentinizi şirketin mali tablolarına göre mi söylüyorsunuz acaba?
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    aslanim benim 2.62 gordu gordugu yere gelmeside cabasi yeni hedefimiz 2.62 lanet olsun sana hisse
    anlamadım dediğinizi ama senin dediğin olsun

SM-J710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by burcee Yazıyı Oku
    anlamadım dediğinizi ama senin dediğin olsun

olmuyo iste benim dedigim olsa ben isterimki soyle 5 yada 6 larda fiyati yukselmeyi bekleyen zarar etmeyen kar aciklayan is yapan bi sirket olsa ama gecen 2.62 gordu gordugu yere gelen bi hisse yeni hedef 2.62 bunu diyom yada beni agustos bocegi misali kendi calip kendi oynayan biri gibi gor zaten soylediklerim kendime bura da olmasa derdimizi dokecek yer yok sen burce ben burcezede

6.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    olmuyo iste benim dedigim olsa ben isterimki soyle 5 yada 6 larda fiyati yukselmeyi bekleyen zarar etmeyen kar aciklayan is yapan bi sirket olsa ama gecen 2.62 gordu gordugu yere gelen bi hisse yeni hedef 2.62 bunu diyom yada beni agustos bocegi misali kendi calip kendi oynayan biri gibi gor zaten soylediklerim kendime bura da olmasa derdimizi dokecek yer yok sen burce ben burcezede
    Bu sirket nasil olmusta arz edilmis yillar önce bos islerin fabrikasi hic is anlasmasi yapmazmi aciklama yok kac seneden beri hep asagi hep asagi sonrada bedelli verir millete para verin derler

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    inşallah zararını çıkartırsın ne diyeyim.

bu bilanço vergi dairesine verilen,
    borsaya değil.

Sayfa 208/354 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •