Sayfa 266/1078 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by ibrahimaydin Yazıyı Oku
    Herkese iyi akşamlar.
    İyi akşamlar...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Rica ederim, benim gördüğüm biri kızmış ve birinin misketlerini almış )
    Ben takastan pek anlamıyorum...

Ben vaktinde birilerinin bayağı misketini aldım...

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Sn forum sakini dostlar;
    Okumamış olanlarınız olduğunu düşünerek paylaşıyorum.

https://www.bilgeyatirimci.com/2018/...i-yorum-borsa/

Takdir sizlerin.
    Biz gözümüzü dört açıp her yerden gelen sinyalleri değerlendirelim... ve cümleyi şöyle bağlayayım.

https://www.youtube.com/watch?v=QzP4W4S7PYs

Saygılar
    Teşekkür ederiz...

Yaşar Hoca her zaman ihtiyatlıdır...

4.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Ben takastan pek anlamıyorum...

Ben vaktinde birilerinin bayağı misketini aldım...
    Mardin’in takasını bende anlamıyorum, sadece Mardin’e göre yüksek bulduğum bir mal miktarı el değiştirmiş gibi geldi bana o yüzden yazdım yoksa kağıdı iyi tanıyan birisi daha mantıklı bir yorum yapabilir

Ama yine aklımdakini yazmasam olmaz )

Global 4.33, 4.34 ve 4.35 barikat kurmuş sanki malın çoğunuda 4.35 koymuş satış maliyetinden öyle görünüyor biride gelmiş hem bu malı almış hem alt kademeleri doldurmuş gibi geldi bana tabi bunlar sadece tahmin alım satım olurken görebilsem daha iyi olurdu, Ziraatte işlem yapanı takdir ediyorum piyasa bozunca destek atmış ve karşılığını almış şimdilik ))

Ne salladım ama )
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Mardinâ��in takasını bende anlamıyorum, sadece Mardinâ��e göre yüksek bulduğum bir mal miktarı el değiştirmiş gibi geldi bana o yüzden yazdım yoksa kağıdı iyi tanıyan birisi daha mantıklı bir yorum yapabilir

Ama yine aklımdakini yazmasam olmaz )

Global 4.33, 4.34 ve 4.35 barikat kurmuş sanki malın çoğunuda 4.35 koymuş satış maliyetinden öyle görünüyor biride gelmiş hem bu malı almış hem alt kademeleri doldurmuş gibi geldi bana tabi bunlar sadece tahmin alım satım olurken görebilsem daha iyi olurdu, Ziraatte işlem yapanı takdir ediyorum piyasa bozunca destek atmış ve karşılığını almış şimdilik ))

Ne salladım ama )
    Benim dışımda birileri daha var. 4.30 altına düşmediği sürece ben karışmıyorum. Sanırım bu durumu kavradılar.

Global bugün 100bin mal kaybetmiş gibi ama öyle olmayabilir de. Kimin eli kimin cebinde belli olmuyor. Sonuç olarak Yabancı Takası artıyor. Şimdilik yavaş yavaş ama hergün artıyor.

Vaktinde ben karışmasaydım önce düşürüp sonra toplayacaklardı. Buna engel olmuş oldum. Şimdi el mahkum düşürmeden topluyorlar.

Sanırım artık biraz daha yukarılardan toplamak zorunda kalacaklar... 👍

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Dediğinizi anladım ama nasıl yapabiliriz diye aklıma fikir gelmiyor?

Zannımca bunlara da kendi içerisinde puan vermek veya başka bir kıstasa göre derecelendirmek gerekiyor. Aslında güzel bir düşünce. Bunu bir kenara not aldım.
    Zaten bunlar ne zamandır olduğuna dair kaç gündür olduklarına ait değer var. O bir gösterge olamaz mı ?

Zaten bunlar ne zamandır olduğuna dair kaç gündür olduklarına ait değer var. O bir gösterge olamaz mı ?
    Olabilir ama bu kaliteyi göstermez. Yatayda da olsa yükselse de gün sayısı hep artar..

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

yatırım kararı vermek amacıyla daha iyi/daha kötü sıralaması için süre güvenilir bir gösterge sayılmaz. sıralama yapar, ancak amacımız sıralamanın yatırım kararına yaramasıdır.

bazı kağıtlar sığ kağıttır, patron veya belirli bir grup kontrolünde uzun süre tut/alma gibi pozisyonlarda kalabilir.

ya da bazı kağıtlar, daha sık durum (tut/alma gibi) değiştirebilir.

bu iki tür kağıttan hangisine yatırım yapsak (tut için) ya da uzak dursak (alma için) daha kârlı çıkarız emin olamayız gibime geliyor.

daha güvenilir bir indikatör buluncaya kadar grafiklere bakılır, ya da tablolara bakılırsa da bu süreler de bir gösterge olarak kullanılabilir tabii ki.

Sayfa 266/1078 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •