Sayfa 450/1078 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Teşekkürler sayın T/A...

Hayırlı geceler...

Alıntı Originally Posted by hayat2000 Yazıyı Oku
    Iyi akşamlar dostlar kolaygelsin.

Apple Iphone X Cep telefonumdan gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by alex123 Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sn. T/A
    Ellerinize sağlık, iyi akşamlar dileklerimle..
    Sağolun...

Hayırlı akşamlar...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=24150

seçimler için hissenet anketi açılmıştır
    oylama gizlidir. oyunuz hiçbir şekilde gözükmeyecektir.
    hissenetin anketleri net skoru göstermez sadece forumun genel eğilimini yansıtır. ama genede oylamaya ne kadar çok katılan olursa o kadar sağlıklı olur.
    sadece oyumuzu kullanalım yorum yapmayalım
    hayırlı olsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Bugün annem hastalandığı için onun yanındayım. Grafikler aksadığı için kusura bakmayın. Eve geçebilirsem grafikleri atabilirim. Çıkmadan tabloları güncelleyebilmiştim. Oradan da geçici oşarak bakabilirsiniz...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bugün annem hastalandığı için onun yanındayım. Grafikler aksadığı için kusura bakmayın. Eve geçebilirsem grafikleri atabilirim. Çıkmadan tabloları güncelleyebilmiştim. Oradan da geçici oşarak bakabilirsiniz...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçmiş olsun Sn. T/A, Allah şifa versin,
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

6. Geçmiş olsun sayın T/A sağlık önemli,acil şifalar dilerim. Zaten borsada tablo mablo kalmadı hepsi tarumar oldu.Kendini fazla yorma iyi akşamlar.

7. geçmiş olsun Allah acil şifalar versin..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,978
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    E
    Üstadım büyük geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda iyileşir...İyi haberlerini bekliyoruz.

Bu arada sevgili arkadaşlar, sonsuza kadar düşecek değil herhalde, tıpkı sonsuza kadar yükselmediği gibi bir noktada duracaktır. Başka bir başlık altında şöyle yazı paylaşmıştım.

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Ne tür bir hareket yapalım derseniz açıkçası bilmiyorum bu yüzden size de bir tavsiye de bulunmuyorum. Bende zaten ölü taklidi yapıyorum. Bu stres testine hazır mıyım? Bir miktar nakitim olduğu için evet. Ne kadar dayanırım.? İşte bu soru hacimle ilgili, ödemeler dengesi ile ilgili. O yüzden dikkatli ve temkinli olmanızı salık veririm.
    Umarım en az zararla atlatırız bu dalgayı. Herkese hayırlı geceler dilerim.

Sayfa 450/1078 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •