Sayfa 800/1078 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,393 - 6,400 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Günaydın üstad Beraat gecemiz mübarek olsun.
    Bu arada cefalı abiye'de teşekkür ederiz.
    Çalışan ilgilenen ekmek yesin kafanı yorma.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Günaydın üstad Beraat gecemiz mübarek olsun.
    Bu arada cefalı abiye'de teşekkür ederiz.
    Çalışan ilgilenen ekmek yesin kafanı yorma.
    Günaydın...

Ben işin yatırım tarafındayım.

3 günde köşe dönme gibi bir problemim olmadığı için yılda en fazla 2 defa pozisyon değiştirmem bile...

O nedenle çok şeyi gözden kaçırıp ilgilenemiyorum. Ancak ortam oluşur ve istişare işin içine girerse ben de o yönde çalışma yapabiliyorum.

Bir dönem yaptığım çalışmalara 2-3 yıl bakmadığım oluyor...

O nedenle ortamı sıcak tutmak lâzım ki etkileşim ve gelişim devam etsin...

Aramızda ne cevherler vardır ama ortam olmadığı için yazamıyordur. Bizler de önceleri yazmaya korkardık. Oysa baktık ki; yazanların bizden bir farkı yok...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3. Yatırım devri geçti hocam heleki bizim borsada o iş hiç olmaz gibi geliyor bana biz sisteme uyarak al sat yaparak devam edeceğiz başarabilirsek,bir 10-20 yıl daha bekleyecek zamanımız yok

4. Sağlıklı ve mutlu gün dilerim.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Yatırım devri geçti hocam heleki bizim borsada o iş hiç olmaz gibi geliyor bana biz sisteme uyarak al sat yaparak devam edeceğiz başarabilirsek,bir 10-20 yıl daha bekleyecek zamanımız yok
    Dediğiniz gibi yatırımda o kadar uzun beklenemiyor maalesef...!

O nedenle ben 3 yıl beklememe rağmen MRDIN 'leri değiştirmek zorunda kaldım. Hâlen MRDIN elimde var ama zaruri olarak bir kısmını değiştirmek şart oldu.

Bu aldıklarım da belki zamanı gelince değişecek. Zamanı gelmediği sürece beklemeye devam...

Sürekli ilgilenmek bende stres yapıyor. Büyük dalgaları takip etmek bana daha uygun...

Ham Petrol 'ün yıllara göre değişimi...

Sayfa 800/1078 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •