Sayfa 701/1078 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Hayırlı Günler...

Neşeniz dâim, kazancınız bol olsun...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Cümlemizin inşaallah

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by hayat2000 Yazıyı Oku
    Herkese mutlu tatiller ve bolluk-bereket dolu bir yeniyıl dilerim.
    yeniden, seni görmek ne güzel sevgili hayat2000 merhaba..

Alıntı Originally Posted by xzabar Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim üstadım... DGKLB ve TEKTU bakabilir misin müsait vakit.
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    İnanın Teknik Analiz yapacak durumda değilim. Ben kendi hisselerime bile günlerdir doğru dürüst bakıp hesap yapmadım...

Şu yazılım işi bitmeden grafik incelemeye vaktim yok maalesef...
    Sayın xzabar üstad başlık altında genel konulardan bahsetmek konusunda titizdir. Bu yüzden sizin talebinize yaptığı yorum yüzünden gücenmeyin.
    Eğer değerli üstadlarımın izni olursa bir iki kelam etmemde sakınca olacağını sanmam.

DGKLB :
    Haftalık grafiğe baktığımızda aslında uzun bir süredir yaklaşık bir yıldır hazırlık yapıldığı açıkça görülüyor. Elinizde bulunan lot miktarı ve maliyetiniz konusunda yeterli bilgi olmadığı için genel bir bilgi vereyim dedim. Aslına bakarsanız bahsettiğim uzun bir hazırlığın ardından burada bırakacak gibi değil görünüyor. Takasları da ayrı ayrı haftalık ve aylık incelemek gerekir. Ancak günlükte çok büyük bir darbe vurulmuş. Doldur boşaltlarla ellerinde bulunan lotların fiyatını mümkün olduğu kadar düşürmeye çalışacakları belli. Zaman sorununuz yoksa bekleyebilrsiniz. Çünkü alım yeriniz tepelere yakın noktalardaysa zararı telafi etmeye çalışmak için hisseden çıkış yapmak çok mantıklı değil. Sanırım uzun vadeli yatırımcı olma yolunda ilk adımı atmış oluyorsunuz. Bu dönemi iyi değerlendiip kendinize zaman ayırıp iyi bir yatırımcı olmak için çeşitli yöntemlerle kendinize yatırım yapabilirsiniz.
    Günlük grafiğe baktığımızda ise ilk durak 1.50 civarı görünüyor buradan tepki vermesi muhtemel. Tabi piyasa ve tahta yapıcının ruh halide çok önemli. Dikkatli takip etmeniz gereken bir hisse. Genelde bu türden operasyon yapılan hisselerde ilk akla gelebilecek olan bela bedelli açıklaması olabilir. Bu konuda dikkatli olun derim.

https://invst.ly/p8o7d

TEKTU :
    Yukarıda yazılanların yaklaşık 3 gün öncesini düşünüp hareket edin derim. Her an yukarıdaki hisseye benzer bir grafik yapacağı izlenimi var. Mümkün mertebe derinliği olan temel olarak daha uygun hisselere yatırım yapmaya gayret gösterin.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    yeniden, seni görmek ne güzel sevgili hayat2000 merhaba..

Sayın xzabar üstad başlık altında genel konulardan bahsetmek konusunda titizdir. Bu yüzden sizin talebinize yaptığı yorum yüzünden gücenmeyin.
    Eğer değerli üstadlarımın izni olursa bir iki kelam etmemde sakınca olacağını sanmam.

DGKLB :
    Haftalık grafiğe baktığımızda aslında uzun bir süredir yaklaşık bir yıldır hazırlık yapıldığı açıkça görülüyor. Elinizde bulunan lot miktarı ve maliyetiniz konusunda yeterli bilgi olmadığı için genel bir bilgi vereyim dedim. Aslına bakarsanız bahsettiğim uzun bir hazırlığın ardından burada bırakacak gibi değil görünüyor. Takasları da ayrı ayrı haftalık ve aylık incelemek gerekir. Ancak günlükte çok büyük bir darbe vurulmuş. Doldur boşaltlarla ellerinde bulunan lotların fiyatını mümkün olduğu kadar düşürmeye çalışacakları belli. Zaman sorununuz yoksa bekleyebilrsiniz. Çünkü alım yeriniz tepelere yakın noktalardaysa zararı telafi etmeye çalışmak için hisseden çıkış yapmak çok mantıklı değil. Sanırım uzun vadeli yatırımcı olma yolunda ilk adımı atmış oluyorsunuz. Bu dönemi iyi değerlendiip kendinize zaman ayırıp iyi bir yatırımcı olmak için çeşitli yöntemlerle kendinize yatırım yapabilirsiniz.
    Günlük grafiğe baktığımızda ise ilk durak 1.50 civarı görünüyor buradan tepki vermesi muhtemel. Tabi piyasa ve tahta yapıcının ruh halide çok önemli. Dikkatli takip etmeniz gereken bir hisse. Genelde bu türden operasyon yapılan hisselerde ilk akla gelebilecek olan bela bedelli açıklaması olabilir. Bu konuda dikkatli olun derim.

https://invst.ly/p8o7d

TEKTU :
    Yukarıda yazılanların yaklaşık 3 gün öncesini düşünüp hareket edin derim. Her an yukarıdaki hisseye benzer bir grafik yapacağı izlenimi var. Mümkün mertebe derinliği olan temel olarak daha uygun hisselere yatırım yapmaya gayret gösterin.
    Eline sağlık Selim...

Cidden bu kodlama için çok çalışıyorum...

Malumunuz bu hacker kardeşler en ufak bir açık görseler hemen çökertiyorlar...

O nedenle gördüğüm ve farkına vardığım açıkları kapatmak bile başlı başına bir uğraş...!!!

5. Hayırlı günler kolay gelsin sayın T/A.

6. Hayırlı günler...

Günümüz bereketli olsun...

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Hayırlı günler kolay gelsin sayın T/A.
     Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Hayırlı günler...

Günümüz bereketli olsun...
    Teşekkür ederim...

Grafik isteyen bugün yok galiba?

8. Petkim'i vermişsin zaten,bir'de şişe cam rica edelim o zaman.

Sayfa 701/1078 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •