Sayfa 830/1078 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    Ay Ay Performans Analizi

* İlk sütunda öndeki rakamlar ayları, sondaki rakamlar ayın 1 ve 2 nci yarısını,
    * İkinci sütundaki sarı renkler hissenin daha önce listeye girdiğini,
    * Üçüncü sütundaki rakamlar hissenin 15 günlük süredeki getirisini gösteriyor.
    (Taban % 40)

https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    HAO % 90 nın Üzerindeki Şirketler

(Etmeyin eylemeyin, birazını kendinize saklayın.
    Siz bu şirketleri halka arz etmek için mi kurdunuz !)

https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Hayırlı Geceler...

XAUUSD uzunca bir süredir takibimde ve fırsat buldukça incelemeye çalışıyorum...

Ekonomik gösterge ve dünyanın gidişatı hakkında önemli ip uçları vereceğini düşünüyorum...

Daha önce paylaştığım bir grafikte buradan düşüş beklediğimi yazdığımda ben bile nasıl olacağını merak ediyordum. Tam da o günlerde dünyada para kıtlığı başlayınca altın satışları geldi. 250 $ birden aniden düşüş yaşadı...

Şimdi ise zirveyi geçerek ilerliyor. Peki bu defa kalıcı olabilecek mi? Yoksa yine bir tuzak mı?

Aşağıdaki grafiğe bakınca tıpkı günümüze benzediği görülüyor. Birileri bizimle göz göre göre oyun oynuyor izlenimi var. Tarih her nedense hep tekerrür ediyor. Ufak tefek farklılıklar da olsa ana tema değişmiyor...

Grafik Günlüktür...

Şimdi bir de aşağıdaki Aylık grafiğe bakalım:

Ne kadar da benziyor değil mi?

Uzun zamandır düşündüğüm:

- Acaba bu Petrol 'e operasyon çekenler, Altın 'a da çeker mi?

düşüncesi aklımı kurcalıyor. Bu benzerliği görünce, istedikleri zaman yapabileceklerini anlamış oldum. Birileri sembollerle çalışıyor ve bizim bunları bulmamız gerekiyor. Sembollerden kastım formasyonlar...

Çok fazla beklemeyecek gibiyiz... Tam sınıra geldik. Maksimum beklediğim seviye

- 1780$ - 1796$ bölgesi...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

4. hocam selamlar nacizane düşüncem dediğiniz gibi ipuçlarını yakalayıp kervana katılabilmek formasyonlarla sistematik ilerleyip başarı oranını arttırabilmek. güzel tespitler ve çalışmalarınız için teşekkürler.

5. ATATÜRKÜ ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.

Hayırlı kandiller.

Kadir Gecemiz mübârek olsun...

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun...

Böyle günlerin kıymetini bilmek ve birlik beraberliğimizi pekiştirmek gerekir. Tam da bu 2 güzîde gün birleşmişken bizlerde de ayrılık gayrılık kalmaz inşaAllah...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    Atatürk ü anma, gençlik ve spor bayramımiz kutlu olsun....

19 Mayis 1919 & 19 Mayis 2020....

Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Sn.yukselc topikte değerl bir tablo paylaşıyor.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...60#post4449960
    Teşekkür ederim...

Güzel bir tablo hazırlamış...

Umarım devamı gelir...

Sayfa 830/1078 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •