Sayfa 252/1078 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Üstad lütfen böyle deme. Süper olmuş yahu. Birde güçlü al olsa matriks halt etmiş.
    ....
    Tövbeler olsun.
    Hem sıkı bir takipçi oduğunuzu söylüyorsunuz.
    Hem de grafiklerin alt ve üstünde güçlü al/sat kaydı olduğunu bilmiyorsunuz.
    Bence öncelikle T/A'e varıp söylediğimi teyit ettirin. Ardından da Üstadım
    ders/kurs açıyorsanız öğrenciniz olmak istiyorum deyin. Kesinlikle yardımını
    esirgemeyecektir. Fazladan birşeyler öğrenirseniz bana aktarmayı da ihmal
    etmeyin.

Güzel bir hafta sonu dilerim.
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,976
    Akşam yemeğinden. Sonra. Biraz fırça
    Mükemmel. Siz olmasaniizz bu hayat. Çekilmez.
    İyi kişi varsınız. Allah sizi sevdiklerinize bağışlasın sevgili ustalar. Siz varolun. Hatalarımızı her zaman söyleyin. Doğruyu bulalım. (Cepteyim. Gözlerim sevmiyor. Yanlışlar içerebilir kelimesi)

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

3. Ellerinize/emeğinize sağlık Sn. T/A, az kaldı bizi al yatçılıktan çıkarıp al satçılığa başlatacaksınız, borsa gerçekten tembel adam işi değil çalışmak lazım )

Bu kadar emek harcayıp paylaşıyorsunuz Allah sizden razı olsun.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Ellerinize/emeğinize sağlık Sn. T/A, az kaldı bizi al yatçılıktan çıkarıp al satçılığa başlatacaksınız, borsa gerçekten tembel adam işi değil çalışmak lazım )

Bu kadar emek harcayıp paylaşıyorsunuz Allah sizden razı olsun.
    Amaç trendleri yakalamaktır. Eğer trendler değerlendirilmezse hep aynı yerde dolanıp durulur. Vakti geldiğinde almak ve vakti geldiğinde satmak gerekir. Aksi halde benim gibi temettü yatırımcısı olmak lazım. Bu durumda bile büyük dalgalar yine değerlendirilmelidir...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Amaç trendleri yakalamaktır. Eğer trendler değerlendirilmezse hep aynı yerde dolanıp durulur. Vakti geldiğinde almak ve vakti geldiğinde satmak gerekir. Aksi halde benim gibi temettü yatırımcısı olmak lazım. Bu durumda bile büyük dalgalar yine değerlendirilmelidir...

Doğru yöntem bu aslında, duygusuz ve belirli bir sistemle hareket eden yatırımcı olmak lazım ama şimdilik ben beceremiyorum açıkcası
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Doğru yöntem bu aslında, duygusuz ve belirli bir sistemle hareket eden yatırımcı olmak lazım ama şimdilik ben beceremiyorum açıkcası
    Zaman alsa da sonunda varılacak nihai hedef budur...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Nasıl işe yarar mı? Eksiği fazlası var mı?

Sayın T/A,

Azim, kararlılık, sabır, yeni şeyler öğrenme ve uygulama yetenekleriniz takdire şayan.

İhtiyacınız olmadığı halde, yeni özellikleri sistemde sırf milletin istifadesine sunmak için emek ve zaman harcamanıza müteşekkiriz.

Sizin sayenizde, birçok insan -teknikten anlamasa da- sosyal medyadan tüyo peşinde koşup, av olacağına, sistemi kullanarak sağlıklı yatırım kararları alabilecektir.

Don Kişot üstat da keza öyle, insanlara doğru bakış açısını ve balık tutmasını bilgeliğiyle iletmeye çalışıyor.

Allah sizlerden ve emeklerinizden razı olsun.

Hayırlı geceler...

8. Sn. T/A
    Siz çok değerli bir insansınız. Bilginizi ve tecrübenizi bizlerle hiç bir karşılık beklemeden paylaşıyorsunuz ya
    Rabbim size sağlık, huzur, elde ettiklerinizi yakınlarınızla paylaşmanızı nasip etsin.
    Yolunuz açık olması dileğiyle, selamlar saygılar

Sayfa 252/1078 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •