Sayfa 142/791 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 6327 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Bist yine yükselişlerde, bizimki yine trend altında devam..

Bir katar işi kaldı burun sokmadık arkadaş. Kendi kendimize yetelim de biz milletin salatasına maydonoz olmak bizim işimize gelmez. Zarar getirecek bize bu iş, her yurtdışı hamlemizde olduğu gibi. İnşallah Allah yüzümüze güler de bi an önce satılır şu fabrika yada yüksek bilançolar gelirde patlatır geçeriz.

Dede kararını bir an önce verir inşallah, çelik sektörüne girsin bıraksın çimentoyu, satsın geçsin o da.
    Herkesin derdi bizle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. 0.15 temettüden önce son hafta.
    yatırım tavsiyesi degildir..

3. https://invst.ly/439mb

kok kömüründeki bu son düşüşler çimeto şirketlerinin maliyetini düşürecektir ve bilançolara olumlu yansıyabilir..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

4. ben sattım yolunuz açık olsun şaka bir yana cidden benim sattıklarım genelde güzel çıkıyor bakalım tarman yanıltıcak mı beni
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

5. sn acemi sattı % 10 sendende en az bi % 10 bekliyoruz sn joey ) hakkında hayırlısı olsun kardeşim

6.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    sn acemi sattı % 10 sendende en az bi % 10 bekliyoruz sn joey ) hakkında hayırlısı olsun kardeşim
    valla inşallah yükselir çok isterim ben çok bekledim öyle güzel bir parada kazanmadım ama hem arkadaşımın inatla söylediği bir hisseden azıcık alıcam hem bir hissemde maliyet düşürmek istiyorum. şaka bir yana haftaya 6.30 üstü görmezseniz valla kırılırım bol kazançlar işallah
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

7.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    valla inşallah yükselir çok isterim ben çok bekledim öyle güzel bir parada kazanmadım ama hem arkadaşımın inatla söylediği bir hisseden azıcık alıcam hem bir hissemde maliyet düşürmek istiyorum. şaka bir yana haftaya 6.30 üstü görmezseniz valla kırılırım bol kazançlar işallah
    Teşekkür ederiz
    Yolun açık olsun.
    İnşallah bir an evvel yükselişe geçeriz, sende istediğin gibi kar edersin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. yavaştan hareketleniyo gibi bir gözüm hep burada.
    ben de çıktım acemi ve ben ikimizde çıktıysak artık ilk hedefiniz 6,50 üzeri

Sayfa 142/791 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •