Sayfa 41/790 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 6315 madde; 321 - 328 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Görünen Batı. Cephesinde değişen bir şey Yok..
    batı cepesi komutanı tarman mevzi kazdırmış savunma durumunda imiş 16 nisandan sonra gelecek olan iyaşe ile taarruza geçecekmiş..
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. küçük bir miktar alarak bende katıldım aranıza, umarım uğurlu gelirim
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

3.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    vayyyy yıl 2017 gs nin paslı konserve kutusu cıktı karsımıza zaten alsak o kupayı ahhh ahhhh 2 yıldız dan 3 e ustune bi kupa oy oy oy sn yucin verdin gazı yine

O konserve kutusunun içindekinin tadını almayan böyle der işte konserve kutusu peehhhh..heh.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

4.  Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku
    O konserve kutusunun içindekinin tadını almayan böyle der işte konserve kutusu peehhhh..heh.
    tenekede olsa kupa kupadır GS baskasında yok malesef ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    küçük bir miktar alarak bende katıldım aranıza, umarım uğurlu gelirim
    hoş geldin ,,,elindeki şimdilik teneke degerinde ....
    ZIR-DELİ Y.T.D

6.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    hoş geldin ,,,elindeki şimdilik teneke degerinde ....
    çemtş tenekesinden de almıştım zamanında onunla birlikte bucimi kalkındırıyorum maşallah çok teşekkürler hoşbuldum aslında gerel den maliyet düşürmek için bir hisse satmıştım ancak burası daha cazip geldi.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

7. Göstergeler olumlu hayırlısıyla ,önümüzdeki hafta yükseliş başlayabilir.yatırım tavsiyesi değildir.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Göstergeler olumlu olmasına olumluda bide moodys eğlencesi cıktı yahu ciddi ciddi adamlar turkiyeye baskı kurmaya çalışıyorlar öyle böyle söyle darbe moodys yeter be yeter allahını seven dalıyor turkiyeye bi birakın be kardeşim

Sayfa 41/790 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •