Sayfa 413/791 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon
Arama sonucu : 6327 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. ZIR-DELİ Y.T.D

2. Benden elinde bucim hissesi olan arkadaşlara tavsiyem mevcut fiyatları kafanızı takıp moralinizi bozmayın şirketin durumu ortada bilanço, iştirakleri, kasadaki para vs. durumlardan dolayı borsaki birçok şirketin arasında parlayan bir yıldız şimdilik biraz tozlanmış ben 48 ay taksit 1,15 faiz oranı ile tüketici kredisi çekip bucim aldım. Bu ay tam 24. taksiti ödedim eğer kredi taksit oranında her ay bucim alsaydım tahminen 28. taksitte aynı sayıda hisseye ulaşmış olacaktım kıyaslama yaptığımda 18 adet taksit tutarı kadar kaybım var. Borsada beklentiler alınır gerçekler satılır Beklenti halen devam ediyor.

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

3. irfan Bey kalan lotları satmış hayırlı olsun

29.11.2018 - 29.11.2018 tarihleri arasında BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. payları ile ilgili olarak 4,7 -
    4,7 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve 60.000 adet satış işlemi Tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu
    işlemle birlikte BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız 29.11.2018
    tarihi itibariyle %0 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki
    tabloda verilmektedir.

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

4.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    ortak bu irfan ünür denen muhterem bucım de yönetim kurulunda ve bucım yönetimi ile cemts da yönetimde degil..?
    bucım hissesini satınca kap,a bildirmek zorunda fakat cemts bildirmek zorunda degil burda bir hinlik veya manidarlık yokmu ..?
    Hiç bir hinlik ve manidarlik yok sayın sulzer..sadece sizin kurgularınız ve olmayacak bir senaryonuz var. (Bucim %58 satmak)

Bence bu alım satımlar da bu olayı ortadan kaldırmıştır artık..

5. 2017 genel kuruluna gittiniz mi sayın ulver?
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

6.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    Hiç bir hinlik ve manidarlik yok sayın sulzer..sadece sizin kurgularınız ve olmayacak bir senaryonuz var. (Bucim %58 satmak)

Kısa ve öz olarak size soruyorum elinizde bucim hisesi varmı, eğer var ise hangi beklentilerden dolayı aldınız.

7.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku

benim duyumum her zaman dogru çıkar ..? bugüne kadar hiçbir hissede yanılmadım..
    bence irfan bey yönetim kurulundan azledilecek ..?
    bugünkü tektu kap,a düşen haber 1 ay önceden fısıltı geldi 0.76 birazda oraya kapak attım ve bugünde 0.81 alım yaptım..
    bucımde ise zaman çok uzadı fakat 2019 o işleminde tamam olacagı..yaş oldu 62 siz kumda oynarken ben bu işlerle ugraşıyordum:
    son yazım sizi küçümsemek gibi bir niyetim yok sadece eski kurd oldugumu ima ettim..gücenmenizi istemem özür dilemesinide biliriz yani..
    ZIR-DELİ Y.T.D

8.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    benim duyumum her zaman dogru çıkar ..? bugüne kadar hiçbir hissede yanılmadım..
    bence irfan bey yönetim kurulundan azledilecek ..?
    bugünkü tektu kap,a düşen haber 1 ay önceden fısıltı geldi 0.76 birazda oraya kapak attım ve bugünde 0.81 alım yaptım..
    bucımde ise zaman çok uzadı fakat 2019 o işleminde tamam olacagı..yaş oldu 62 siz kumda oynarken ben bu işlerle ugraşıyordum:
    son yazım sizi küçümsemek gibi bir niyetim yok sadece eski kurd oldugumu ima ettim..gücenmenizi istemem özür dilemesinide biliriz yani..
    Seni kurt seni ..sen devam et... bu abdest ile çok namaz kılarsın..
    Bol şans ..

Sayfa 413/791 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •