Sayfa 239/791 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon
Arama sonucu : 6327 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    değişen ne yazık ki bir şey yok.
    Ne değişecek ki ? Tarman mı vefat etti ?

2. Borsada kriz ötesi bir veriş var.Nice krizler yaşandı bu borsada ama sabah açılışında artı yapıp sonra delice satışlar gelmesi ve bunu artık alışkanlık haline getirmeleri çok vahim bir durum.
    Ancak;bu duruma rağmen nice senet var ki hiç düşmedi.Üstüne üstlük artanlar bile var.
    Oysa BUCİM,Cemtaş ve yine Tarman'ın Agyo'su sürekli düşüyor.Hergün düşüyor.Oysa uyguladıkları bunca baskıdan sonra ky'nin elinde kalan hisse sayısı komik hale geldi.Ama hayır, hepsini vereceksiniz...
    Bu kriz günlerinde nasıl da seviniyorlar.Dayanamayıp ky'lerin düşükten mallarını kapacakları için nasıl da mutlular.
    Birçok kardeşim uzun süredir BUCİM ve Cemtaş ile ilgililer.Ve hepsi senetlerin değersizleştirilmesi için bunların her fırsatta neler yaptıklarını açıkça görüyorlar.Daha önce yazdığım BUCİM'in değerini düşük tutmalarının bir sebebinin de Cemtaş karını olumsuz etkilemesi için yazdığımda acaba arkadaşlar bunu marjinal bir düşünce olarak mı görecekler diye düşünmedim değil.Ama değerli kardeşim BeşiktAşk'ın da bunu dile getirmesi beni memnun etti.Sağolsun.
    Bu zamana kadar yaşadığım onca kriz sırasında çoğunlukla acele edip mal aldım.Aldıkça düştü.Ama sonunda yine karlı çıktım.Fakat bu düşüşlerin nedenleri farklı ve düşüşlerin sonu gelmediğini düşünüyorum.Borsada bunca verişten ve dolar bazında senetler bedava seviyesine gelmesine rağmen gelebilecek en küçük olumsuz bir haberde şu an ucuz gördüğüm senetlerin bile daha ne duruma gelebileceğini de asla gözardı etmiyorum.

Tüm kardeşlerime sabır ve sağlık diliyorum.

3. 75000 de bir analiz yazarkende ortalık böyle düşünceler ile doluydu ben size katılmıyorum sayın Behzat.Kusurumabakmayın eğer Sayın Tarman Bu kadar rahat ard arda GK atlatabiliyorsa burada ona kimsenin serzeniş yapma hakkı yok ben hariç.Biraz aklı varsa tahtalarda antin kuntin işlerin peşinde olacağına ona ivedilikle yapması gereken işlere enerjisini sarf etmesini tavsiye ederim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,456
    Sn lunar bucim yapısı ve ortaklık durumu BT cimden çok farklı şirketin yarısına yakını i.t elinde g.k atta koşturur devede bu sene şansınızı deneyin isterseniz selamlar...
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

5. Burada kafamda oturuşmayan çok şey var.Tamam Tarman amcamız işini bilir.Ama burada tahtada bu işlerin bir kısmı da başkaları tarafından icraa ediliyor gibi.O kişilerde buralarda.

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Burada kafamda oturuşmayan çok şey var.Tamam Tarman amcamız işini bilir.Ama burada tahtada bu işlerin bir kısmı da başkaları tarafından icraa ediliyor gibi.O kişilerde buralarda.
    Kafanda oturuşmayan ne varsa onları yaz bizde bilelim.

7. Duseceğim dusmesine diyor ama döviz bazlı grafikler yeter uleyn manyak daha ne duseceksin diye bağırıyor. yok olmaz dusmem lazım diyor ama satan yok. kendide zor bela topladığı maldan vermek istemiyor. dusmezmi strese dayanamayan biri lanet olsun der satar. Kİ tamda istedikleri bu arkasından destek cöktu diye satıslar tetiklenebilir. ama bugunki kapanısdanda az bucuk belli arada 6 kademe bos altı ustu zaten hak getire. millet yeter artık diyor. bizim cektiğimiz bugunun davası değilki senelerdir aynı ama şirket ciddi ciddi dövizbazlı bedavdan biraz pahalı hale geldi

8. Buğün hissenin tahtasını özellikle birinci seansta içler acısı durumunu görmeyeli bir yıldan fazla olmuştur. Kademelerde 300- 500 lot hacimsiz adete batık bir şirket görüntüsü vardı ikinci seansta karşılıklı işlemle biraz hacim yaptılar. Fiyat düşünce patron ve spek kademelere satış yazacak cesareti yok

Sayfa 239/791 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •