Sayfa 711/791 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721761 ... SonSon
Arama sonucu : 6327 madde; 5,681 - 5,688 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by alperozdemir1 Yazıyı Oku
    Merhaba,

Sermaye artırımından sonraki Yeni fiyatı yarınki açılışta mı göreceğiz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    fiyat ayın 15'inde bölündü.. şu anda gördüğün bölünmüş fiyattan zaten.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
    Hisse, uzerindeki bedelli baskisindan henuz kurtulamadi.Belki 1-2 gun daha yatayda kalir fakat onumuzdeki haftadan itibaren olumlu ayrismasini bekliyorum.Dilerim yanilmam.y.t.d
    Son düzenleme : OZDEMIR1; 02-03-2022 saat: 14:13.

3. Perakende çimento fiyatı 45 den 55 e çıktı, çimentoya zam yaptığın gün eksi kapatma bari

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
    er
     Alıntı Originally Posted by visitor Yazıyı Oku
    Perakende çimento fiyatı 45 den 55 e çıktı, çimentoya zam yaptığın gün eksi kapatma bari
    Hissede en kotuyu geride biraktigimizi dusunuyorum.Arka arkaya 3 kez bedelli yaparak can yakmis olabilir fakat yatirim amacli oldugundan bence gerekliydi.Simdi kasasi dolu ve son yatirim hamlesi icinde gerekli olan parayi topladi.Yatirim icin bankalardan kredi cekmesi hata olurdu.Sermaye arttirimi yoluyla nakit yaratmasi mantikli oldu.Hissede bu asamadan sonra pozisyon alanlar icin orta ve uzun vadede guzel getiriler elde edeceklerini dusunuyorum.Ozellikle onumuzdeki yildan itibaren yatirimlarinin meyvesi daha hizli toplanmaya baslanacagindan simdiden yavas yavas pozisyon alinmasinda fayda goruyorum.Sahsen ben oyle yapiyorum.Kalin saglicakla.y.t.d

5.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    er

Hissede en kotuyu geride biraktigimizi dusunuyorum.Arka arkaya 3 kez bedelli yaparak can yakmis olabilir fakat yatirim amacli oldugundan bence gerekliydi.Simdi kasasi dolu ve son yatirim hamlesi icinde gerekli olan parayi topladi.Yatirim icin bankalardan kredi cekmesi hata olurdu.Sermaye arttirimi yoluyla nakit yaratmasi mantikli oldu.Hissede bu asamadan sonra pozisyon alanlar icin orta ve uzun vadede guzel getiriler elde edeceklerini dusunuyorum.Ozellikle onumuzdeki yildan itibaren yatirimlarinin meyvesi daha hizli toplanmaya baslanacagindan simdiden yavas yavas pozisyon alinmasinda fayda goruyorum.Sahsen ben oyle yapiyorum.Kalin saglicakla.y.t.d
    Oldukça haklısınız Sayın ÖZDEMİRLİ

Yıllardır borsadayım ilk defa son 2 ay içinde

BUCİM aldım. Güzel al-sat verdi.

Şirket bedelli sermaye artırımından dolayı

oldukça düşmüştü. Ayrıca daha önce de yazmıştım.

Yatırım maliyetleri son 1 yılda çok arttı.

89 milyon euro olacak yatırım maliyeti 110 milyona çıkması da

sermaye ihtiyacı gerektirdi. Dün elimdeki tüm hisseleri sattım.

Ama sürekli izleyeceğim hisse olacaktır.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Mehmet Celal Gökşen, Borsada işlem gören tipe dönüşüm için 52,7 milyon TL için başvuru yapmış. İ.t amca sanırım artık tamamen tek kalmak istedi

7. bunları büyük ihtimal patron alır alış fiyatı sanırım daha yukarılardan olur hem şirket belli bir piyasa değerine ulaşır

8. bu arada yatırım fonlarıda 100 milyon lot neredeyse bundan sonra kademeli olarak yön hep yukarı piyasa değeri son yatırımından biraz yukarıda dibin dibinde yani

Sayfa 711/791 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •