Sayfa 634/791 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon
Arama sonucu : 6328 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Bu hissede 10 yıla yakın bekleyen (kısa zaman aralıklarıyla çıkan ve yeniden giren) biriyim.

Yukarıda Kurtuluş48, Whiningman ve Tentirdiyot arkadaşların dediklerini bende yıllarca yazdım.

Son olarak 2 ay kadar önce burada yazdım.

Ama hisse bu tarihten sonra sürekli aşağıya (bölünme sonrası 5.40 tan 2.60 a kadar) düşünce yazmaktan utandım ve korktum.

Zira BUCIM için yazdığım övgü dolu şeyler insanları etkileyip (manipulatif bir etki yaratıp) zaten sıkıntılı olan bir ortamdaki

insanları daha da sıkıntıya sokabilirdi.

Evet bu kağıdın beklentileri gerçekten çok büyük. Ama tarihi gerçek şudur "Parayı elinde tutan kuralları koyar" ve BUCIM'de şeytanlar

hem parayı tutuyor hem hisseyi tutuyor.

Sabır ama nereye kadar.

Hep derler "borsa uzun vade işidir kısa düşünmeyin" diye.

Bence BUCIM için vade doldu. Artık daha fazla bekleyemez.

(Beklerse birileri çıkar ve İT'in elinden kağıtları alır ve eline başka bir şey verir) (Ve bence İT'de artık bunun farkında)

De ki 1 yıl, de ki 2 yıl. Hadi olsun 3 yıl. Tentirdiyot'un dediği gibi bu kağıtta eninde sonunda gidecek.

Hedef 5 dolar.

Ben bunları yazarken (04.06.2020 saat 12.20 -12.40) hisse 20 dakikada 1 milyon TL işlem ile 435 ten 4.25 e indi)

Allah bunları "cehennemde vantilatör yapsın" Ne diyeyim başka.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,457
    Bu şirkette dönen mali oyunlara ve hisse manipulasyonlarina el konulmalı it ve gökçen şirketi manuple edip diğer hissedarların hisselerine yok pahasına almaya uğraşıyorlar bir an önce kapsamlı incelenmeli.
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Bu şirkette dönen mali oyunlara ve hisse manipulasyonlarina el konulmalı it ve gökçen şirketi manuple edip diğer hissedarların hisselerine yok pahasına almaya uğraşıyorlar bir an önce kapsamlı incelenmeli.
    spk tarihinde neyi kapsamlı incelemişte bunu incelesin adam yönetim kurulu başkanıda oldu. Resmi olarak bir yamuğu yok, gayet serbest piyasa koşullarında düzenini kurmuş. Ali den veliye veliden aliye canı nasıl isterse sadece dua edeceksin baska bir caren yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,457
    Avukat beyde teşrif etmiş bu düzeni başına yıkarlar o düzen bir vakit sonra onlar için düzülme düzeni olur.
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    spk tarihinde neyi kapsamlı incelemişte bunu incelesin adam yönetim kurulu başkanıda oldu. Resmi olarak bir yamuğu yok, gayet serbest piyasa koşullarında düzenini kurmuş. Ali den veliye veliden aliye canı nasıl isterse sadece dua edeceksin baska bir caren yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,457
    Aman dikkat taşeron lar sahnede.
    https://i.imgyukle.com/2020/06/04/y30voh.jpg

6.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Aman dikkat taşeron lar sahnede.
    https://i.imgyukle.com/2020/06/04/y30voh.jpg
    hala anlamadınız ne dediğimi bu hisse 3 ila 7 arasında sürünür. beklentinizi yükseltip hayal kırıklığı olmasın diyorum. bekleyene az temettü arada sırada giriş çıkış imkanı tanıyan kaliteli ve bilinen bir şeması var. hala zorluyorsunuz yok 3 dolara aldı yok kayserili 10 dolara satar felan derken bir bakmışınız it amcamızın yaşına gelivermisiniz ama o çoktan oğluna nasıl davranması gerektigini bildirmiş bile azıcık cemiyetten birşeyler okuyun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,457
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    hala anlamadınız ne dediğimi bu hisse 3 ila 7 arasında sürünür. beklentinizi yükseltip hayal kırıklığı olmasın diyorum. bekleyene az temettü arada sırada giriş çıkış imkanı tanıyan kaliteli ve bilinen bir şeması var. hala zorluyorsunuz yok 3 dolara aldı yok kayserili 10 dolara satar felan derken bir bakmışınız it amcamızın yaşına gelivermisiniz ama o çoktan oğluna nasıl davranması gerektigini bildirmiş bile azıcık cemiyetten birşeyler okuyun
    Hadi işine bak ,aklı bedeva dağıttığına göre fazla geliyor iti biliriz merak etme başkent ve çimentaştan uyanık kayserili bu kez duranerin sert geçirmesine maruz kaldı bu kadar yeterli akıl hocaların sana açıklasın hadi bakalm kolay gelsin

8. Lütfen,

Sakin, sakin, sakin.

Kırıcı olmayalım.

Bu sayfada toplasan 10 kişi oluyor.

Sakin, sakin, sakin.

Sayfa 634/791 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız