Sayfa 439/790 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon
Arama sonucu : 6320 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    https://invst.ly/9m1lc

daha belli degil ve kararsız bir önceki duruma yakın izlenim veriyor yukarı dönerse 2016 temmuz daki dip seviyesinide gördük ve 2016 şubat dibi 3.67 tl ve şuanki deger olarakta 6.80 giden kazancın %78 geri almış oldu ..?
    https://invst.ly/9mbjc
    bizim spek istedigine ulaştı şimdide aksiyona başlama zamanı yeni yılda..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. hisse ancak bu kadar ezilir ilk çeyrekten sonra roda taksitleride bitiyor y.t.değildir

3.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    2 yıl önce 6,81 TL almışız şimdi 4,40 sürünüyor sen halen Show peşindesin, Atalarımızın bir sözü vardır ''Ölmüş Eşek Kurt' tan Korkmaz '' bu saatten sonra benim için fiyat önemli değil ne halin varsa gör ister al ister sat yine söylüyorum İsmail TARMAN ile bir bağlantının olduğunu düşünüyorum eğer değil isen koca şirketi senin gibi birinin oyuncağı etti ya onada yazıklar olsun

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    2 yıl önce 6,81 TL almışız şimdi 4,40 sürünüyor sen halen Show peşindesin, Atalarımızın bir sözü vardır ''Ölmüş Eşek Kurt' tan Korkmaz '' bu saatten sonra benim için fiyat önemli değil ne halin varsa gör ister al ister sat yine söylüyorum İsmail TARMAN ile bir bağlantının olduğunu düşünüyorum eğer değil isen koca şirketi senin gibi birinin oyuncağı etti ya onada yazıklar olsun

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''
    Tarmanın adamı olsa ne olur olmasa ne olur? Ben arkadaşın yazılarını topiği hareketlendirdiği ve renk kattığı için olumlu buluyorum. Burada bulunan yatırımcılar, öyle bir iki kişinin yazısından etkilenip hareket edecek kişiler değil zaten.

5.  Alıntı Originally Posted by visitor Yazıyı Oku
    Tarmanın adamı olsa ne olur olmasa ne olur? Ben arkadaşın yazılarını topiği hareketlendirdiği ve renk kattığı için olumlu buluyorum. Burada bulunan yatırımcılar, öyle bir iki kişinin yazısından etkilenip hareket edecek kişiler değil zaten.

6.  Alıntı Originally Posted by Emirkaantac Yazıyı Oku

Böyle yorumlarda insanı motive ediyor
    Elimden geldiğince tahtayı tutmaya çalışıyorum o kadar
    Ak derdini çözdüm
    İşten geri aldı

7. Geçen hafta ıcınde Flap , Mardın ve bucım arasından secım yaptık Bucım ı sectık ( ındıkatorler arasında sona gelınmıs benzerlıkten

dolayı ) mardın gıttı pesınden gıder dedık gıtmedı ve bugunde flap yerını buldu % 17 , Daha nereye kadar kasar bılmem ama en son
    aynı bu durumda olan CRFSA'dan bıktırdıgı ıcın 2 tavanım gıtmıstı ,,Beklemeye ve dustukce her 15 kademede mal almaya devam,,

Yatırım tavsıyesı degıldır

8.  Alıntı Originally Posted by visitor Yazıyı Oku
    Tabii sen de haklısın.Özünde herkes bir gün toprak olacak.O kadar önemli bir şey yazmışsın ki herhalde yıllardır altta okuyordun sırf bunları yazabilmek için yeni üyelik almışsın.Benden İsmail Tarman a selam söyle lütfen.Ne güzel operasyon di mi AGYO da patlat bedelliyi sonra çek yukarı o malı gelene geçene ver ondan sonrada oradan çıktığın para ile git 0,90 ların altından paravan 3. kişiler üzerinden ISGYO ya çöreklen.Biraz da gidip AGYO dakilere de övüver kendisini bakalım ne olacak?Nasıl olsa bazılarına çiftlik bu ülke.Peşkeş çekilen ISGYO hisseleri de zaten peşkeş çekenlerin babasının malı.Ama önemi yok değil mi topiğe hareket geldi herhalde sende almaya niyetlenirken % 10 aşağıdan alma imkanı verdi diye çok memnun oldun...

Bu sıralar goller yediği bir yerde bağladığı parayı hisseden hasarsız çıkmanın derdinde.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 27-12-2018 saat: 10:52.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 439/790 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •